Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellfeszülés, mellbimbóérzéken...

Mellfeszülés, mellbimbóérzékenység rosszat jelent, ha szép fokozatosan 1,5-2 hét után elmúlik? Nemvárt előtt kezdődött, és mostanra szinte teljesen elmúlt. Volt valaki így, és megmaradt a baba?

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelen! :) egészen tegnap délutánig aggódtam miatta, mert ahogy Neked, nekem is fokozatosan elmúlt, már próbáltam magam felkészíteni mindenre...de tegnap az ultrahangon a doki 4,6 mm-es babát talált a pocakomban, még a szívverését is hallottam!! :) 6+2 vagyok ma. :) most már tudom, a tünetek jönnek-mennek. :) ne izgulj, minden rendben lesz! :)
2014. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első lányomnál nekem is elmúltak a tüneteim olyan 8-9 hetesen, majd 1-2 hét után visszajött émelygéssel együtt, tartott egészen a 16-17. hétig.
2014. júl. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugtat, hogy este elalvás előtt a bal mellbimbómnál tűszerű, de bírható szurkálást éreztem(ez egyébként normális?), reggel meg a jobb mellem volt kicsit érzékenyebb. Ezek szerint mégsem múlt el teljesen:)
2014. júl. 17. 09:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális, az egész terhességet végig fogják kísérni különböző tünetek, meg kell próbálni megismerni a normálisat és a nem normális tüneteket. Nem könnyű első babánál, az ember sokat parázik, emlékszem.
2014. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!