Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baktérium a vizeletben? Többi...

Baktérium a vizeletben? Többi lent.

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok, ma jött meg a laboreredmény és a vizeletemben dupla annyi a baktérium, mint a referencia tartomány. Ez felfázást jelez? Hogyan kezeli az orvos? Lehet baja a babának?
2014. júl. 17. 09:49
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem is volt, de én akkor már 33hetes voltam. nekem írt fel a doki gyógyszert amit utáltam, tájékoztató szerint nem lehetett szedni, persze antibiotikum, de a doki csak tudja mit csinál. erre fel napi 8darabot kellett egy hétig ami felborította az egész napom. meg savas lettem (szerintem) tőle....stb. de segített és elmúlt, a következő laborom már jó lett. tehát valószínűleg kapsz te is valami bogyót. hogy mi lehet? nem lehet tudni. nekem (szerintem :)) az volt a gond hogy nem tudtam eleget pisilni, sőt épp hogy pár cseppet, tehát nem közép sugaras volt a vizelet. de mindegy is ne aggódj, rendben lesz minden.
2014. júl. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!