Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor elkezdem érezni a...

Amikor elkezdem érezni a mozgást, ugye az még nem baj, hogy nem rendszeresen érzem?

Figyelt kérdés
18+1 hetes kismama vagyok, kb. 1 hete érzem rendszeresen a babát mozogni. Csak én nem állandóan, hanem naponta párszor, de olyan is van, hogy egész nap nem érzem, de este mikor fekszek, akkor nagyon beindul. Akkor ez még jónak számít?
2010. jan. 9. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze,semmi baj nincs vele!Én sem érzem rendszeresen még,pedig 2 nap múlva 22 hetes leszek.Mindennap bejelentkezik,ez a lényeg:-)
2010. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyugi :)
2010. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lelkemnek baj volt, de aztán sikerült megértenem, hogy nem mindig fekszik ugyan úgy, hogy érezzem is. Most vagyok 21 hetes, kb. pár napja érzem, hogy nem csak akkor mozog, amikor hanyatt fekszem. :) Illetve a babák nem csak akkor mozognak, csak sajnos nem mindig érezzük.
2010. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugodtam.
2010. jan. 9. 14:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 18+5 hetesen éreztem először 3 nagy rugást, utána napokig semmi. Beindult utána a kis töpörtyű. Ne aggódj, a Te babád is befog:)38 hetes kismami
2010. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!