Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhes beoltatta magát...

Aki terhes beoltatta magát H1N1 ellen?

Figyelt kérdés
Nem féltek? Esetleg van olyan, aki beoltatta magát és már megszült? Én nagyon aggódom, nem tudom mit csináljak!
2010. jan. 9. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
én 13 hetes vagyok, a sürgösségin dolgozom, nem vagyok táppénzen, dolgozom is amig tudok, nem oltattam be magam. én reménykedem hogy elég a szájmaszk..
2010. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
36 hetes vagyok, nem oltattam. De én nem járok közösségbe, sehova, mert otthon vagyok a másfél évesemmel.
2010. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Én 10 hetes vagyok, a héten érdeklődtem a körzeti orvosnál, nálunk a kismamákat csak a betöltött 17. hét után oltják be.

Egyébként én sem fogom beoltatni magam, szintén nem járok közösségbe, én is itthon vagyok a lányommal....

2010. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Szia! A 38. héten oltattam, miután meghalt az első kismama, pedig nagyon elleneztem eleinte. 41. hétre szültem, több, mint 2 hetes a kicsikém, és semmi baja, igazi kis vasgyúró. Engem a nőgyógyász beszélt rá. Lehet, hogy most már én se oltatnék, úgy tűnik, elült ez a nagy hisztéria a járvány körül, de akkor megijedtem. Semmi bajunk nem lett az oltástól, és bevallom, nyugodtabb lettem, hogy védettek (védettebbek) vagyunk.
2010. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Én is sokat örlődtem rajta, de most elhatároztam,h mégis csak beoltatom magam a jövő héten.

24+5 hetes km

2010. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Szia, én 12 hetesen oltottam be magam, akkor amikor több kismama is meghalt. Nekem a háziorvos és a nőgyógyász is kefejezetten ajánlotta. Pozitívan gondolkodom és arra gondolok, hogy a babám jól van és egészséges.
2010. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Én a 11,héten beoltattam magam a nődokim és a védőnő javaslatára.mondjuk amúgy is beoltattam volna magam,csak talán később.Nekem van két gyerkőcöm és járok közösségbe és mindenfelé.Valahogy nem volt "kedvem"elkapni és árván hagyni 2 gyereket!Ráadásul megint elkezdődött az ovi,suli+meleg lett,valószínű hogy ennek nincs még vége!

Bárhogy döntesz,mindenképpen kockázatot vállalsz!

Ha oltatsz akkor azért ha nem akkor azért!

2010. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

29 hetesen beoltattam magam, nem az oltástól kell félni,hanem a betegségtől,és a szövődményeitől.

El sem tudom képzelni hogy lehet hogy egy kismama ki sem mozdul otthonról, terhesgondozásra, vérvételre, nőgyógyászhoz kell járni!

Teljes nyugalom szállt meg az oltás után, és így a baba is védve lesz legalább fél évig.

2010. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
szia még karácsony elött beoltott a háziorvosom aki szintén kismama és szintén beoltatta magát.a 7 éves lányom ugyszintén be van.semmi mellékhatása nem volt abszolut.ha az orvos terhesen beoltatta magát akkor mi miért ne?hát ha ő nem akkor senki nemlehet jobban tisztába azzal káros volt e vagy sem én ezt vallom.
2010. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Szia!Én is írtam már ilyen kérdést!Megoszlanak a válaszok!Én 13 hetes vagyok!Úgy döntöttem nem oltatok!Ennek fő oka,hogy beszéltem 4 orvossal és mind csak azt hajtotta,hogy a kismama így meg a kismama úgy...na most az én problémám ezzel,hogy mikor megkérdeztem,hogy a babával mi lesz????????Konkrét választ nem kaptam!És a baj az,hogy elvileg nem is születése után derül ki közevetlenül ,ha baj van!Ha egyáltalán lesz baj!De én a "ha"-ra nem adok!Így mivel mindennél jobban féltem a gyermekemet megpróbálok nem emberek közé menni!Ha megyek is szájmaszkban teszem!!!És nem érdekel ki mit szól!(Még jó is,mert mindenki kerül,mert azt hiszik én vagyok beteg:)))Sajnos ezek a válaszok nem fognak tudni segíteni a döntésben!!!Én 3 hétig vaciláltam!2x be is jelentkeztem a dokihoz oltásra!De mégsem adattam be!Úgyhogy sok sikert a döntéshez!Jó egészséget!
2010. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!