Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolci Semmelweis Kórházról...

Miskolci Semmelweis Kórházról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mikor van szülőszobalátogatás? Mit érdemes vinni magaddal? Mikor van látogatás? Apuka, vagy nagyi bejöhet a szobába, vagy úgy van mint a megyében csak üvegen keresztül láthatják a picit?

2014. júl. 21. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
szülőszobalátogatásról nem tudok én nem voltam. látogatási idő,ha emlékezem nem csal (1 éve szültem), 11-12-ig van,aztán 15-17-ig. szobába nem lehet bemenni,gyerek nem viheted ki,az ajtóban mutathatod meg. a gyereknek popsitörlőt,pelust vigyél csak,magadnak fehérneműt,sok betétet,wc papíart,türcsit,egyéb higiénés cuccokat. hálóing sem fontos,jókat adnak ott,minden nap van váltás.
2014. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Először is gratulálok a picihez :) Szülőszoba látogatás ha jól emlékszem minden hónap utolsó keddjén van (de a tanácsadáson vagy az NST-n biztos meg tudjá k mondani pontosan) Mi is voltunk az első terheséggel és aranyosak voltak, lehetett kérdezni bátran.Amikor én szültem ott (tavaly január) akkor teltház volt és a terhespatológia részen feküdtem még egy pár kismamával...ott mi simán kimentünk a szoba elé a gyerekkel és nem szólt ránk senki :) Csak ajánlani tudom a kórházat...olyannyira, hogy mi időközben elköltöztünk az ország másik végére, de inkább visszamegyek a Semmelweisbe szülni :)
2014. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!