Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig dolgozhat éjszakai...

Meddig dolgozhat éjszakai műszakban egy kismama?

Figyelt kérdés
Gyártósori összeszerelőként dolgozok egy cégnél 4 műszakban. 10 hetes kismama vagyok. Meddig dolgozhatok éjszakai műszakban, hogy ne ártsak a babának?

2014. júl. 24. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.

Viszont én már két éve ott dolgoztam mikor szóltam.. nem tudom,hogy próbaidő alatt,kirúghatnak-e,mindenképp járj utána!

Ha nem,akkor szólj minél előbb!

Én 6hetes voltam mikor elmondtam.. féltettem a babát,mert fizikai álló munka,pakolással,hajolással,takarítással,stb..(vendéglátás)

Esetleg... mennyi idő van még a próbaidődből? Nem tudsz elmenni addig betegszabira? miután megvan a szerződés elmondod a babát,és nem rúghat ki.

2014. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Takarítottam 2 naponta 12 órában.
2014. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nekem is megfordult a fejemben a táppénz gondolata. Augusztus 31-ig vagyok próbaidőn. Én úgy tudom, hogy a próbaidő alatt a munkáltató nem köteles megindokolni a felmondást, ezért is nem akarok addig szólni. Inkább megvárnám míg lejár a próbaidő és a kezemben lenne a szerződés.
2014. júl. 24. 19:21
 14/15 anonim ***** válasza:
24%

Azért rohadt egy világ van,hogy inkább fizikai munkában éjszaka kell dolgoznod terhesen,mert ha megmondanád hogy baba van,egyből kirúgnának... undorító...

18hkm

2014. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sajnos ez van. Féltem az állásomat.
2014. júl. 24. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!