Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig dolgozhat egy kismama...

Meddig dolgozhat egy kismama ha ikreket vár?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó napig is akár.

Elvileg hivatalból veszélyezetettnek minősül, tehát ha akar, elmehet táppénzre az első naptól és kész.

De ha nincs semmi gond, akkor nyugodtan lehet dolgozni. Én 7 hónaposig dolgoztam, utána már nagyon nehezen mozogtam, otthon a konyhába is lassan mentem ki... De már csak 3 hetet kelett így végigcsinálni, 35 hétre meglettek :-) Makk egészségesek.

2009. máj. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Üdv,

Igazából minden terhességre igaz az, hogy ameddig az anyu bírja, addig dolgozhatunk, pöröghetünk.

Én csak egy babával "szenvedek", 7hónaposan eljöttem a munkahelyemről, mert nem bírtam, és jól is tettem, alig voltam itthon pihenni 2hete, mikor majdnem megszültem:S, lehet ha dolgozok a majdnem nem lenne ott, de az is lehet, hogy vígan bírtam volna még és csak most kéne felállnom az asztalomtól. 28nappal a szülés előtt.

2009. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!