Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen kicsi a baba feje?

36 hetesen kicsi a baba feje?

Figyelt kérdés
BPD csak 81mm. Minden más érték jó. De a BPD alig nő màr hetek óta. Baja lehet a babámnak, vagy csak oválisabb a fejformája?
2014. júl. 24. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az orvos mit mondott? Szerintem csak kisebb lehet a buksija, a fejkörfogata mekkora? Lehet, hogy orvos függő is hogy mekkorát mér, sőt pár mm-t simán el is mérhetnek. Nyugi minden ok. Az én babámnak meg kicsit nagyobb a buksija, mondjuk az egész bébi több mint 2 héttel nagyobb, én meg azon izgulok, hogy hogy fogom megszülni a nagy buksijával. :)

33hkm

2014. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...és aztán a végén kiderül, hogy baromira nem akkora a feje. :) Mit jelent az, hogy hetek óta?
2014. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3hétig 79mm volt, most múlt héten és ezen a héten 81mm
2014. júl. 24. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok, szerintem ne izgulj, nő az, az ultrahangon meg előfordul, hogy félremérnek :)

nincs semmi gond, egyébként is ha lenne valami a doki mondta volna. Aztán ahogy írták előfordulhat hogy nem is kicsi. A fejkörfogata mekkora??? De nő az úgyhogy ne aggódj, minden ok, amúgy meg nem ugyanakkora minden baba fej mérete, ezen ne parázz!!!!!!!!! :)

2014. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!