Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez még ilyenkor normális?

Ez még ilyenkor normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha 13 hetesen is erzek derékfájást, es tompa mensi szeru gorcsoket az normalis?

Van mikor csak egy kis ideig..de van hogy par oran át!Nem erős inkább tompa nyomo erzes!Remelem nem bajt jelez!:(



2014. júl. 24. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Van, aki sajnos végig érzi ezeket. Ne sajnáld a magnéziumot! :)
2014. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!:)

Csak kicsit aggodtam, mert sokan mondjak hogy a 12 het utan a mensi fajdalom mejszaj nyilast is jelezhet, es ettol megijedtem..de gondolom az erosebb gorcs.

Szedem a magneziumot, mar probaltam parat de eddig nagy valtozast sajnos nem vettem eszre.

Eloszor a sima magneb6al kezdtem, utana szedtem magnerotot, most meg beres magneb6ot.

2014. júl. 24. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én most kezdtem a 14. hetet, de folyamatosan érzem ezeket az apró nyomó érzéseket a hasamban...mondjuk derékfájásom szerencsére nincsen.

Én is Béres MagneB6-ot szedek, de csak max 3-at egy nap, de nem változik. Én mondjuk nem bánom, hogy érzem, legalább ennyi jele van a terhességnek, ha a tünetek már elmúltak :)

2014. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!