Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 miseddel a hátam mögött...

2 miseddel a hátam mögött most úgy néz ki, hogy sikerült! Hogyan lendüljek túl a rossz gondolataimon?

Figyelt kérdés

4 éve vártam erre a pillanatra, hogy pozitív tetsztet lássak, de közben meg rettegtem egy újbóli terhességtől!:(

Most, hogy sikerült nem tudom, hogy örüljek vagy ne!? Félek, hogy megint összeomlás lesz a vége! Aztàn meg próbálok pozitívan hozzá állni a dolgokhoz, de akkor meg az jön elő, hogy ne igyak előre a medve bőrére...! Mi a helyes szerintetek? Tanácsolták, hogy éljem tovább úgy az életemet ahogy eddig...! Mégis ezt, hogy kell? :)


2014. júl. 25. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egy missed ab után a következő terhességnél egyszerűen nem mertem örülni az elején. A 12. hét után azért én már kürtöltem volna világgá a jó hírt, a férjem óvatosságra intett. A genetikai UH előtt nem is vettünk semmit, azután is csak óvatosan. Amikor megmozdult a baba és elkezdett rendszeresen mozgolódni (20. hét környékén), onnatól kezdtem komolyabban babaruhákat, babakocsit nézegetni, de a férjem mindig lepisszentett, ha elszálltam egy-egy kisruhától a neten vagy babolt kirakatában, mert félt, hogy nagyon örülök, közben tudom, hogy ő is nagyon örült, csak félt... De szerintem nem azon múlik, hogy mennyire örülsz vagy mennyire félsz. A baj sajnos megtörténhet bármikor.

Gondolj arra, hogy minden rendben lesz és bízzál a babában. Babacuccot meg nyugodtan vásárolj, ha úgy érzed, hogy az motivációt ad. Vannak, akik már a baba tervezésekor megveszik a babakocsit.

2014. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem decemberben volt egy ab.-om rossz 12 hetes genetikai uh miatt, most vagyok 8 hetes. Hát megértelek, nem merek foglalkozni az egész dologgal, talán ha túl leszünk a genetikai uhkon. Ráadásul nem is vagyok rosszul, ez meg zavar, néha hányok de ennyi... na meg a fáradtság. Csütörtökön ellenőrző uh, előre rosszul vagyok. Remélem minden rendben lesz nálad, hányadik hétnél tartasz?
2014. júl. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát még csak hètfőn teszteltem pozit! Valszeg igen késői peteéréssel!:)))

Idáig minden reggel megvolt a hányás!:) ennek azért örülök...

Orvoshoz kb 2 hét múlva tervezek menni! Drukkolok, hogy nálad is minden rendben legyen!!!!!! Ami még kicsit idegesít ez a mindjárt megjön érzés, és a bővebb folyás..! Az előzőeknél nem volt ilyen, minden merőben más most!:)

2014. júl. 25. 15:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Sorstársam!

Egy 9 hetes vetélés és egy 25 hetes halvaszülés után én is kicsit érdekesen látom a dolgokat. Most volt az 1. éles hónapunk, nagyon szeretnénk, ha sikerülne. Előre rettegek az UH-tól, hogy nehogy olyat lássak, amivel rémálmaim lesznek.

Az biztos, hogy ha sikerül valaha, és meg is születik, a családom akkor fog vásárolni, amíg bent leszek a kicsivel. Még egysezr nem veszek semmit sem. Nagyon szar volt elzsákolni őket. Ruhák voltak meg babahordozó, de nem kívánom senkinek azt a fájdalmat... :(

Egy barátnőm 2szer vetélt, 3szor halvaszült a 38-40. héten. Most egészséges babája van. Ő csak jó dolgokra gondolt, és nem gondolt vissza a rossz élményeire. Sztem nekünk is így kell tenni. Neki bejött.

Nem adjuk fel, és veled is rendben lesz minden!

2014. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nekem csütörtök reggel lesz az első uh-m, laborom, nagyon félek...
2014. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!