Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vérképem azt mutatja, hogy...

A vérképem azt mutatja, hogy a HCG szintem 83,8 U/L. Mennyi ideje lehetek terhes, ha ez a HCG eredmény?

Figyelt kérdés
Az orvosom jövőhétig nem elérhető, és akkor lesz az ultrahang is.
2014. júl. 25. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebből az adatból nem lehet pontos hetet megállapítani.De abból hogy mikor jött meg utoljára igen.
2014. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Számold ki magadnak... utolso menzesz első napjától kell számitani....
2014. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Valószínűleg méhen kívüli terhesség. Végig menstruáltam, erős görcseim vannak, elájultam és hánytam a fájdalmaktól és a vizeletsugaras teszt nem mutatta ki csak a vérkép.

Ez alapján nem tudom kiszámolni.

2014. júl. 25. 15:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( De hogyhogy méhen kívüli gyanúval nem ultrahangoznak azonnal? Ez nem játék, hanem sürgős beavatkozást igénylő állapot! (Egyébként méhen kívülinél a Hcg termelődés, úgy tudom, más, mint a méhen belül lévő terhességnél.) Drukkolok, meg aggtódom is :( Írd meg, mi lett!
2014. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

azért nem ultrahangoztak meg, mert a tb-m nincs befizetve és igy akihez tegnapra beutaltak az elküldött ,miszerint őt nem érdekli, hogy mivan velem majd ha lesz tb, akkor ellát. Patkányok. Ez nem játék.. Azt se tudom, hogy hol van és azt se, hogy mennyi ideje van ott az a pici.. Emellett még életveszélyes is..

Köszönöm magyar egészségügy!

2014. júl. 25. 15:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha fizetősre mész? Nem megoldható?
2014. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem a ciklus 23. napján a HCG 40 U/L volt, rá 4 napra 380 lett.

jó lenne nézni egy pár nap múlva megint értéket, mert méhenkívülinél jelentősen lassabban emelkedik a hormonszint.

a pontos terhességi kort úgy is az UH alapján nézik majd.

2014. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Azonnal keresd fel a betegjogi képviselőt! Magyarországon a terhesgondozás ingyenes, akkoris, ha nincs tb-d. Az más kérdés, hogy különben is el kellene látniuk, majd a nav behajtja a tb tartozásod.
2014. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!