Terhessegi hizas?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sok helyen olvasom hetrol,hetre mindig mennyi az idealis hizas terhesseg alatt. Termeszetesen mindenhol mas. Viszont... mitol van ennyi kulonbseg ket,akar tobb terhesseg kozott? Pl. Anyukam mindket terhessegevel 10kg-t hizott,nem evett ketto helyett,kivanos volt mertekkel :)

Nagymamam anyukammal 40-t,testverevel 35-t hizott.

Nos en eddig fogytam 6-kgt amibol meg egy sem jott vissza. Ha erre a testsulyomra hiznek 40-kgt jesszusom el sem tudnam kepzrlni hogy nez ki... atya eg.. 110kg lennek. Jesszusom! 165 cm vagyok. Mindig is husis voltam alapbol,mindenhol van rajtam,foleg a melleim nagyok. Na most ha en ugy eszem,mint terhesseg elott. Vagyis nem zabalok,meg minsig nem szeretem a csokit,edesseget,sutiket,kolakat.. ugye nem varhato 30-40kg hizas? :(

Nem "tespedek" itthon,csinalom a dolgom egyedul vagyok. Sajna a munkabol kivettek :( vagy esetleg kerjek kulon dietat a dokitol?

Elore koszonom a valaszokat!

18hkm


2014. júl. 27. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem zabálsz, nem sütizel, csokizol állandóan, nem eszel kétszer annyit, mint eddig, akkor biztosan nem fogsz 30-40 kg-t hízni. Nyugi! :)

De azért egyél normálisan, nehogy fogyózz! Esetleg beszélgess a védőnővel, ő biztosan tud tanácsot adni az étkezéssel kapcsolatban is.

2014. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Miutan elolvastam a kerdesem eleg hulyen hangzott.. persze inkabb azert aggodom,hogy a babanak ne legyen baja.. sztem o se erezne tul jol magat egy zsiros testben :/ no meg azt hallottam,hogy veszelyes ha a kismama ennyire tulsulyos :)szoval koszonom a valaszt :)

Nem akarok zabalni,nem is tudok.. annak ellenere,hogy minsig husi voltam,sose ettem tul sokat. Remelem attol meg a baba fejlodik,hizik rendesen?!

2014. júl. 27. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:
"nem evett kettő helyett " Na ez a lényeg.
2014. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom :)))
2014. júl. 27. 12:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Első babámmal 30 kilót híztam, feküdnöm kellett végig és hát....napi 1 tábla karamellás milka...stb azért lecsúszott.

másodjára nem voltam ágyba parancsolva,így "csak"18kg jött fel.

tervezzük a harmadik babát , nagyon maximum 12-15kg-t szeretnék hízni.

szerencsére visszafogytam, nem lettem csíkos,de tényleg nem szabad ész nélkül enni...

csak okosan :)

2014. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi,ha nem eszel ész nélkül mindent,kordában lehet tartani a súlyt. A baba pedig nem attól fejlődik jól,ha az anya sokat eszik,hanem ha a minőségre figyel. Nem feltétlenül lesz kis súlyú babája annak aki keveset hízik,vagy nagy babája annak aki sokat. Barátnőm 18kg-t hízott,a baba 2850 gmal született,én 9 kg-t hiztam és 2950g volt a babám.
2014. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na akkor megengedett terhesdieta lesz :) koszonom lanyok :)
2014. júl. 27. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!