Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettegek hogy beteg babám...

Rettegek hogy beteg babám születik?

Figyelt kérdés
33 hetes babás vagyok,és az utóbbi időben nem jár semmi máson az agyam minthogy mi lesz szülésnél,mi lesz ha beteg lesz a babám.2.terhességem a kislányomnál nem volt gond.annyi mindent olvas,lát,hall az ember.a családban már van egy autista,mi lesz ha megint lesz valami.már nem érzem jól magam.minden eredmény jó,mégsem bírok nyugodt lenni
2014. júl. 27. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, semmi baj nem lesz. Ha minden eredmény jó, miért lenne baj? Ne így fogd fel, a sok idegeskedéssel ártasz a babádnak! Nyugodj meg és élvezd a terhességed:)
2014. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából nem tervezett baba volt,de mivel jött megtartottuk!Az apukával nem igen jó a viszony,már csak azért vagyunk együtt mert gyerekek vannak.Az elején nem is örültem neki,hogy lesz baba,még talán utána sem.Most már nagyon várom mégis rettegek,hogy mi lesz,hogy lesz.Mi van ha oxigénhiány lesz vagy netán rosszabb dolog történik.Az egész terhességem végig idegeskedtem,aggódtam,dohányoztam is (Nem sokat).Rossz anyának érzem magam.Bánt minden,nem tudok boldog lenni.
2014. júl. 27. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok. elhiszem h nagy rajtad a nyomas de nem lesz semmi baja a kicsinek... en is vegig idegeskedtem a terhessegem az anyosom miatt de ettol nem ugy fogom fel h beteg gyerekem szuletik. minden vizsgalaton rendben volt minden es rendben is lesz. ne gondolj a rossz dolgokra csak a kicsire :) 39 hetes kismama
2014. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!