Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok és...

7 hetes terhes vagyok és egyre gyakoribb, hogy nem tudok elaludni. Érzem, hogy álmos vagyok, de semmi. Csak forgolódok. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2007. okt. 20. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
én is így boltam az elején, mert folyzon tervezgettem, álmodoztam a baba miatt ill. róla, később meg már alig birok fennmaradni
2007. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

szia,


Próbálj lazítani, ne agyalj minden rendben lesz. Napközben gondolkozz a babaszobán, meg a ruhákon. :))Este aludj, mert nemsokára eljön az az időszak amikor ígyse-úgyse fogsz aludni, mert folyton c-re fogsz járni este, éjszaka, hajnalban... Használd ki amíg lehet aludj, ha lehet napközben is. Gratula a bébihez. :)

2007. okt. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden gondolatod a baba körül forog(mégha nem is konkrétan rá gondolsz akkor is)!Ezért tudat alatt izgalmi állapotban vagy és ez miatt nem tudsz aludni.Majd alább fog hagyni a dolog ,addig is igyál esténként meleg tejet az is legithet(ha szereted)és próbálj lazitani.A terhesség végén jelentkező álmatlanság már más tészta lesz,az ellen nem is igazán tudsz majd mit tenni ha jelentkezik.
2007. okt. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a Sedatif Pc-t , ez nem nyugtató, kismamák is szedhetik, hozzászokni sem lehet és nagyon jól segít ellazulni!
2007. okt. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én egy 28 hetes kismama vagyok. Hát nem akarlak megrémíteni, de ez nekem nem múlt el, sőt egyre kevesebbet alszok.Szerintem a test így készül fel az elkövetkezendő éjszakai virrasztásokra, no meg persze bár ez nem tudatosult még benned de mindig van valami ami miatt kicsit izgatott vagy tudat alatt és ez is kiválthatja a nem alvást.Kitartást és gratulálok.
2007. okt. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!