Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyre jobban viszket a pocim...

Egyre jobban viszket a pocim biztos a novestol? Meg fog latszani a picuron hogy meg meg vakargatom a pocim? Ha borotvalom a hasam ajjanal a puncimnal (bocsi hogy indiszkret vagyok) az meglatszodhat a picur arcan vagy valahol?

Figyelt kérdés
kerem segitsetek anyirra felek hogy valami roszat csinalok vele!!?!! 33 hetes kis mama vagyok.
2008. aug. 4. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Még jó hogy ilyenkor már alszanak a fiatalok!

vicceltem.

Mi látszana meg rajta? borotvanyomokra gondolsz?

A babona miatt kérdezed???

A babona hülyeség ebből a szempontból az azértlett kitalálva, hogy legyen min aggódni!

2008. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fog meglátszani semmi. Vakarhatod a hasad és borotválhatod is a puncid. Nem látszik meg a babán. Az lehet, hogy meglátszana, ha nagyon megütnéd, mert annyira nem véd azért a magzatvíz, de ilyen kis dolgok egyáltalán nem látszanak majd!
2008. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom hogy segitettek. minden jot nektek !!!!!!!
2008. aug. 4. 23:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek rajtad kiütések, akkor biztosan a növekedéstől viszket a bőröd a pocidon, a feszülés miatt. Kenekegesd hidratáló krémmel. A többi meg csak babona! Hidd el, különben rengeteg kisbaba jönne a világra borotvanyomokkal a pofiján! Ja és akkor már ne is szexeljünk, mert nyomokat hagyhatunk a picin:)?
2008. aug. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy megnyugtassalak,hozzám ma jön a kozmetikus.Én gyantáztatom,igaz, hogy egy kicsit fájdalmas,de 10 perc alatt kész és 3 hétig sima.
2008. aug. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszike nektek minden jot es jo gyantazast!!
2008. aug. 5. 11:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a babonának hinni lehetne, az én babám sebekkel, anyajegyekkel borítva születne.

Kisebb koordinációs zavarral születtem. Sokszor neki megyek mindennek, elesek még a saját lábamban is, megégetem magam, stb. Napi szinten többször megütöm magam.

Az első babámmal rendszeresen hasra estem. Semmi baja sem lett :))

Nyugodtan borotválkozz, tisztább vagy tőle. Én már nem érem el magam, nekem a párom csinálja. És olykor előfordul, hogy megvág picit.

Boldog babavárást!

2008. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi szepen es szep baba varast
2008. aug. 8. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!