Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam dokinál mert pozi...

Ma voltam dokinál mert pozi lett a tesztem. Mit gondoltok azokról amit mondott és amit a papíromra írt?

Figyelt kérdés

4 hetes 4 napos lehetek azt mondta, és hogy túl hamar mentem.Az okom meg volt rá mert már volt egy méhen kívülim és sajnos a további esély is fennáll.Azt mondta nézzem meg lát valami kis árnyat akár hogy forgatja az ultrahangot mindig lehet látni.Sajnos azt még nem mondhatja hogy ez terhesség menjek vissza pénteken addigra már biztosra meg tudja állapítani hogy jó helyre ágyazódott e be.


Ezt írta a papíromra:


"Átlagos nagys.uterusban endometrium 11 mm vastagságú.

Mko-i ovárium naorm.nagy és ecoszerk.

Szabad hasűri folyadék nincs."


Jók ezek az adatok terhességre utalnak?


2010. jan. 11. 12:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az orvosnak, túl korán mentél. A babád még túl kicsi ahhoz, hogy látsszél az uéltrahangon, akárhol van is beágyazódva. Egyszerűen nem tudja kivenni, hogy hol van. Ezért nem is írta be a leletetbe.


Ezek az adatok nem utalnak terhességre (persze nem is zárják ki azt). A méhed átlagos nagyságú, a méhnyálkahártya 11 mm-es. A petefészkeid normálisak. Egyelőre ennyi látszik. Egy-két hét múlva már több fog.

2010. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

az adatokhoz nem tudok hozzászólni....

de szerintem is korán mentél,türelem,pénteken már biztosan látni fogja a babát.nekem 6+4hetesen volt 5mm.És annyi volt a papíron,hogy 6hetes élő embrió látható.

2010. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
34%
Na pontosan ezért nem értem,hogy miért mondják azt,hogy 6 hetesen már ver a szíve,ha ennyi idősen még nem is tudni van-e,vagy nincs.
2010. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Szia!

Bizony,hogy jó!

Nyugodj meg, ott van az a baba, hisz a teszt is mutatta, de még olyan kis pinduri, hogy igazán nem lehet róla mit mondani.A lényeg,hogy az orvos i látott ott "valamit".

A 11 mm-es nyálkahártya elég ahhoz,hogy megtapadjon rajt a baba, nekem 5 hetesen volt ennyi.Akkor voltam orvosnál.Péntekre már láthatóbb lesz valamennyivel a jövevény.

Sok boldogságot, és vigyázz magatokra!


12 hetes km.

2010. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Hát igen ez tényleg érdekes szerintem is.Én csak annyit szerettem volna tudni hogy jó helyen van, de amit mondott az árnyról amit akárhogy nézett ott volt az akkor valószínű a baba volt?Akkor ennyi idősen még csak ennyit láthat?Péntekre már biztosan látszódik?
2010. jan. 11. 12:19
 6/36 anonim ***** válasza:
12:16-nak: fogantatás utáni 25. napon indul be a szívcső pulzálása átlagosan. Ez 28 napos ciklusnál, középidós fogantatásnál a kimaradó vérzés utáni 11. nap. A baba hihetetlenül gyorsan fejlődik az első 12 hétben, egyetlen sejtből differenciálódik a többszázféle sejt sok-sok szervvé.
2010. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Hát legalább majd elmondhatom hogy pici buborék korában már láttam.:)
2010. jan. 11. 12:20
 8/36 A kérdező kommentje:
Akkor én ma vagyok a hőmérőzésem alapján a fogantatás utáni 20. napon, ami azt jelenti hogy ha 25 nap után kezd el verni a szívecskéje az szombat körülire esik tehát majdnem láthatnám is?
2010. jan. 11. 12:23
 9/36 A kérdező kommentje:
Ha már pénteken biztosra látja, mikor fog vajon legközelebb visszahívni?
2010. jan. 11. 12:23
 10/36 anonim ***** válasza:

Utolsónak: nagyon gyorsan fejlődik, nő ilyenkor az embrió. Én a lányommal 6 hetesen mentem, és volt szívhang.

Kedves kérdező: te kérdezted nemrég hogy hát hetes és napos lehetsz ugye? Kb jól írtam, én vagyok az 5 hetes terhes, kb utolsó válaszoló ott. Javasoltam ott is, hogy menj később, bár megértelek, nekem minden rendben volt az előző babával, mégis alig bírom kivárni a jövő keddet, lehet hogy pénteknél tovább én sem bírom,de az 5 hetet akkor is meg kell várni (sajna), mert tényleg nem lát semmit előbb (hacsak nem a ciklus legelejés fogant a pici). Ne aggódj, minden rendben lesz, és normálisak az adataid. Azért írd meg mit látott pénteken. (Én is nagyon szeretném már látni a kistesót!)

2010. jan. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!