Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki már túl...

Van itt olyan, aki már túl van a terhessége felén, és még mindig küzd a dohányzás leszokásával? Beszólogatósok, kioktatók kíméljenek.

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 17:45
1 2 3 4 5
 1/46 alanis ***** válasza:
0%
Igen sajnos. Hétfün leszek félidős és még mindig nem sikerült letennem. Legutóbb mikor megprúbáltam 11 hetes voltam, reggeltől nem gyújtottam rá és este 8ra már olyan ideg voltam hogy hatalmas balhét kreáltam a párommal...aminek az lett a vége elment inkább hozott egy cigit mert nem bírta. Előző terhességem alatt is csak 2 hónapig nem dohányoztam, hálisten a baba teljesen egészséges volt, csak a méhlepényen látszott hogy csúnya színü. De ha lehet azért szokjál le, mert ki tudja nem minden baba olyan erős.
2014. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 alanis ***** válasza:
0%
Én most pl hétfőre teszem a leszokást akkor leszek félidős, drukkolj:)
2014. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

Szia,drukkolok neked!!!

Én is már sok időpontot mondtam,hogy akkor vége,de mindig van egy utolsó.:)

És azt megkérdezhetem,hogy hány szálat szívsz?Privi is jöhet,a beszólogatósok végett.:)

2014. júl. 31. 18:07
 4/46 anonim ***** válasza:
40%
Ti nem vagytok normálisak, az tuti!
2014. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
36%

Miért is kéne kímélni azokat, akik tudatosan károsítják a saját!!! gyerekük egészségét?


Nem hiszem el, h a 21. században ezt büntetlenül meg lehet tenni.


De gondolom, ti lesztek az elsők, akik felhördülnek, ha valaki a buszmegállóban a babakocsi mellett fújja majd a füstöt a gyerekre, pedig ti ugyanezt csináljátok, csak durvábban.

2014. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
37%

Utolsó kettő, ti miért gondoljátok, hogyha a kérdezőt a sárgaföldig lehordjátok, akkor leteszi. Ez egy függőség, ki hamar le tud róla szokni, ki később, ki soha.

Máskor ha normális tanáccsal is el tudjátok látni és tudtok valamivel segíteni akkor puffogjatok.

2014. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 alanis ***** válasza:
0%
Igen, láttam már nem egy gyönyörű kismamát hatalmas pocakkal dohányozni, egyiket pont a Heim Pál előtt.../én azért utcán ezt nem mertem felvállalni/ és tudom nem vagyok egyedül, rengetegen vannak. Bevallom szürreális élmény volt, meg is ijedtem hogy így nézek ki kívülről. Nézd rengeteget utánaolvastam ennek, beszéltem orvossal védödövel. Tuti hogy jót nem tesz, de annyira nem károsítja a gyerek egészségét amekkora riadalmat kivált, egyes esetekben koraszülés vagy kisseb súlyt okoz. Node nem fogyatékosságot. Az én kislányomon hálisten semmi nem látszott 5 nappal még túl is hordtam és 3.2 kilóval született. Viszont ha valaki allergiás vagy asztmás a családba, a cigi miatt nagyobb a valószínüsége hogy a gyerek is az lesz. Az én időmbe nem voltak 'kruppos' asztmás gyerekek, azt se tudtuk mi az..se ezek a hülye allergiák ami manapság van. Tuti nem a cigitől vannak hanem eleve a levegő meg a genetika.
2014. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 alanis ***** válasza:
0%
Szóval sokkal nagyobb károsító problémák vannak itt a gyerekre nézve mint a cigaretta...ennyi erővel akkor ne szüljek Pesten gyereket mert az is felelőtlenség a levegő miatt, söt lassan semmit ne adjak neki enni mert minden müanyag, minden rákkeltő, és allergiás is lehet tőle...:P
2014. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

analis,ne foglalkozz velük,ne írj vissza nekik,meg magyarázkodj,mert ezek azt élvezik,hogy vitába szállhatnak veled,meg felhúznak.:)

Ne írj vissza,az jobban dühíti őket,nem tartozol nekik magyarázattal,csak nyugi,lehet,hogy az előző válaszokat épp egy 40.hétben járó láncdohányos kismama írta.:)

2014. júl. 31. 19:41
 10/46 A kérdező kommentje:
bocsi,alanis.:)
2014. júl. 31. 19:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!