Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki már túl...

Van itt olyan, aki már túl van a terhessége felén, és még mindig küzd a dohányzás leszokásával? Beszólogatósok, kioktatók kíméljenek.

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 17:45
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

honnan tudod,hogy dohányoztam????Hát,ezt marhára elnézted...Te se állíts olyanokat,amiről fogalmad sincs.

Ahogy megtudtam,letettem,szoptatás után szoktam vissza,de az nem a te dolgod.Most a 2.-at várom,itt fokozatosan tettem le,de már itt se dohányzok,és undorodom is magamtól,mert nem tettem le előbb,de az már magántéma..

És ha szépen megkérlek,olvasd el még egyszer a válaszomat,ne csak átfusd,és ne értsd meg...

Igen,lenézem azokat,akik koplalnak a terhesség alatt,de nem az olyanokat,mint te,te buta....:)

Neked elv.muszáj a diéta a cukor miatt.Meg ez nem is igazából diéta,hanem inkább odafigyelés...

Én nem erre gondoltam,hanem azokra,akik azért nem esznek,nehogy egy dekát is hízzanak,hánytatják magukat,leszorítják a hasukat,koplalnak,nehogy az alakjuknak baja legyen...

De,ha normálisan elolvastad volna a válaszomat,tudnád...

Én nyáron szültem,a vizesedés miatt be kellett mennem vizsgálatra a kórházba,mert annyira vizes volt a lábam,hogy nem tudtam hajlítani a térdem,csak csoszogtam...

vérvétel,minden volt,de haza is küldtek.Rákérdeztem,azt mondták,hogy a nagy meleg miatt vizesedek fel,meg már az uccsó hónapban is voltam,azért,hogy ez természetes.

Most ugyanúgy eszek,mint az első terhességemnél,most nem hízok annyira,meg egyátalán nem vizesedek,hisz hol van még a szülés...:)

Remélem nem is fogok...

2014. aug. 2. 11:11
 42/46 A kérdező kommentje:

Ja,meg azt tudtam,hogy a sok hízás nem jó terhesség alatt,mert kialakulhat a terhesség alatti cukorbetegség,ilyenek.Nekem mégis minden rendben volt...

De nagyon kis súlyom volt,azért híztam ennyire,mert nem csak 1 szenyát ettem.

2014. aug. 2. 11:15
 43/46 anonim ***** válasza:
Én diétázom, szénhidrát diétának nevezik, de gondolom ez magas neked. Előtte is odafigyeltem. És te írtad, hogy zabáltál bocs, hogy étkezések között csokit dobáltál be és hasonlók. Úgyhogy ne engem támadj, mert leírtam, hogy baromi egészségtelen az is.
2014. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

Ha olvastad volna az előző válaszokat,a "zabálást",meg az "orba-szájba" szót idéztem egy másik válaszolótól,azért van idézőjelbe,okos.

Fú,biztos meg fogok halni,meg beteg babám lesz,ha megeszek egy csokit egy nap...

A tiéd meg biztos egészséges,mert koplalsz,nehogy hízzál...

De nehogy a gyerekednek csokit-fagyit-chipset-sütit adjál ám,mert az marha egészségtelen...

Fogd őt is diétára,mint magadat,had legyen csak alultáplált!!!

2014. aug. 2. 11:34
 45/46 A kérdező kommentje:

Majd a többi gyerek csokival-cukorral teli zacskót kap a Mikulástól,a tiéd majd gyümölcsöket-zöldségeket kap bele,a karácsonyfáról nem vehet le szaloncukrot,mert nem raksz rá,húsvétkor az én lurkóim futnak az udvaron,és keresik a csokinyuszit,meg csokitojást,a tiéd majd a főtt tojást keresi,ha édesség,akkor a szülinapi torta is ki marad ugye,azt se kap...

Egészséges lesz,és bizton nagyon szép lesz a gyerekkora.

Biztos majd dicsekszik a barátainak.:)

2014. aug. 2. 11:57
 46/46 anonim ***** válasza:
Kérdező neked fogalmad nincs arról mi az hogy egészséges életmód, ami végülis nem szokatlan, az emberek nagy része tudatlan így azt hiszi ez abból áll, hogy diétázni kell és se csokit se sütit nem szabad fogyasztani.Biztosan még arról sem hallottál, hogy az édességek között is van olyan, ami abszolút egészséges és finom (például zablisztből, rizslisztből készül, étcsokival, gyümölcsökkel, hozzáadott cukor nélkül), van olyan ami meg káros a szervezetnek (kelt péksütik például). Szerintem nem kell sajnálni senkinek a gyerekét, azért mert otthon nem zabálják a coskit és egészségesen élnek, itt egyedül a tudatlan anyukákat lehet sajnálni, akik szerint normális a terhesség alatti dohányzás, meg a 30 kg hízás, gondolom majd a gyereked is ebben a szellemben neveled, minden nap péksütemény, csoki üdítők és társai, de akkor nem kell csodálkozni, ha 8 évesen túlsúlyos lesz, ne adj isten egyéb problémái lesznek.
2014. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!