Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki már túl...

Van itt olyan, aki már túl van a terhessége felén, és még mindig küzd a dohányzás leszokásával? Beszólogatósok, kioktatók kíméljenek.

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 17:45
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
38%
És még vigyorogtok is :) az eszem megáll!!!
2014. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 alanis ***** válasza:
25%
Engem nem dühítenek, véleménye mindenkinek lehet:)
2014. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos én is szoktam, pedig már 17 hetes vagyok. Szégyellem is magam, de remélem nem lesz baj belőle. Már rengetegszer voltam úgy, hogy most abba hagyom, 1-2 napig ment, de teljesen letenni még nem tudtam.
2014. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
39%
De tejet egy éves kora előtt nehogy adjunk a gyereknek! A cigaretta egyenesen jót tesz neki. Boaaaa.
2014. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
41%
Inkább nem idegesítem magam ilyen primitív emberekkel. Készakarva mergezik a gyereküket. Úristen!
2014. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
65%
Igen, inkább jobb lenne ha magaddal foglalkoznál, ha nem tűnt volna fel, segítséget és biztatást várnak, hogy sikerüljön leszokni, nem a szánalmas büfögésedet olvasni. Tudják, hogy árt, szégyenlik magukat, vagy te azt hiszed, hogy most beszólsz és megvilágosodnak, eddig szerinted nem tudták?
2014. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
30%

Erre csak annyit tudok mondani, nem vagy jó Anya, s nem is leszel, mert neked nem a gyermeked az első!

Ez hogy bagózol, téged minősít! Szégyelheted is magad!

2014. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
56%
Te ősanya te! Nem cigizek, de ezért nem lesz rossz anya! Menjél innen ec-zni a gyerekeddel, etesd velük a biot, tiltsd el őket minden fajta cukortól, édességtől, aztán pár év múlva kapd magad azon hogy menekülnek otthonról, cigiznek és matt részegre csapják magukat a kedves gyermekeid! :-)
2014. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen hozzáállással hogy a gyerek az első, remélem az a hülye akit csak sperma donornak használtál már az is le lépett!
2014. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
35%

"Tuti hogy jót nem tesz, de annyira nem károsítja a gyerek egészségét amekkora riadalmat kivált, egyes esetekben koraszülés vagy kisseb súlyt okoz. Node nem fogyatékosságot."


végül is, ez nem olyan nagy probléma ugye? jézusom.. ez a hozzáállás undorítóbb, mint az, hogy terhesség alatt cigizel..

2014. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!