Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van okom aggódni? Aki ért...

Van okom aggódni? Aki ért ezekhez írna nekem?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam vérvételen és pár értékem magasabb lett:Fehérvérsejt szám(13 lett),Absz.neutrophil szám(9,8 lett),Vérsüllyedés (16 lett),Se CRP mennyiségi megh.(11,8 lett). Csak hétfőn megyek a háziorvoshoz.A neten utána olvastam és valami gyulladás jelent majdnem mind :(
2014. aug. 1. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne aggódj, valószínűleg volt egy kisebb betegség, amelyet már leküzdött az immunrendszered, de a véredben még látszik.
2014. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az az igazság, hogy terhesen ezek normális eredmények, akkor ugyanis kicsit másképp működünk. Nekem is mindkét terhességemnél magasabb volt a fehérvérsejtszám is, a süllyedés is, először meg is ijedtem, de mikor utána olvastam kiderült, hogy terhesség alatt ez sokaknál így van. Doki se mondott rá semmit. Terhesség után ezek szépen visszaálltak.
2014. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz hogy terhesen magasabb a fehérvérsejt szám, de a CRP-nek nem kéne magasabbnak lennie! Ezt azt jelenti amit az első válaszoló is írt hogy valószínűleg meg voltál fázva, amit nem is biztos hogy észre lehet venni, de a szervezeted már leküzdötte. Nincs okod aggodalomra! 33 hkm
2014. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a megnyugtatást :)
2014. aug. 1. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!