Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feljek vagy megnnyugodjak,18...

Feljek vagy megnnyugodjak,18 hetesen enyhen eros nyilalo erzes az alhasban bal felol, mitol van?

Figyelt kérdés
Mostanaban semmi hasonlot nem ereztem hogy nyilalna vagy fajna. Ugy 3 hete volt hasonlo de jobb felol. De egy ora alatt kb megszunt. De na nem akar. A reggel ota nyilaldosik van okom aggodalomra?

2014. aug. 1. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is 18 hetes vagyok, nekem is volt 3-4 napja, 1-2 napig tartott, főleg délután-este. ELőször arra gondoltam, hogy felfáztam, de nem. ELmúlt. Próbálj többet pihenni.
2014. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott hosszan nyilalni, reggel én meg attól félek mindig, hogy nehogy kiszáradjon a baba-elfogyjon a magzatvíz, mert este iszok, reggel vagy hajnalba arra ébredek, hogy rohadtul szúr, mert pisilni kell és nagyon ki van száradva a torkom.
2014. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!