Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az esztergomi szülészetről?

Figyelt kérdés
légyszíves elmesélnétek mindent pontosan hogyan zajlott már a vajúdástól egészen a hazamenetelig :)
2014. aug. 2. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár saját tapasztalatom nincs, de én mikor megtudtam, hogy terhes vagyok első gondolatom az volt, hogy biztosan nem akarok az esztergomi kórházban szülni, pedig Esztergom-kertvárosban élek.. Én sok-sok rosszat hallottam róla..:(

És nem kockáztatok.

1.ismerősöm ott szült,császárral olyannyira rosszul vághatták, hogy elvágták a hasizomzatát, na azóta lóg a hasa.

2.ismim 1 hétig feküdt a kórházban, az utolsó 1-2 napban azt hiszem nem engedték se enni,inni csak nem tágult,de ezt már tudták a 3.nap környékén, végül 1 hét szenvedés után megcsászározták..

3.ismerős természetesen szült gátmetszéssel rosszul varrták össze, ez alatt sajnos azt kell érteni, hogy bevarrták a végbelét is.:(

4.ismerős bár ez nem a vajúdás ill a szülés felé irányul, de megszült a kedves anyuka, pontosan nem tudom mennyi idő után, lement egy kávét meginni, picit fellélegezni, fél perc sem telt el a nővérke fut az anyuka után, hogy állandóan sír a babája csináljon már vele valamit. Na ezt nevezem én pofátlanságnak. Hát nem azért vannak ott a csecsemősök nővérek, hogy segítsenek?! Az orvosokról rossz a véleményem, aki jó szülészorvos lett volna itt az vagy elment t.bányára vagy nyugdíjba vagy aki megmaradt lásd Balázsy már nem vállal szüléseket..( Egyébként sem szeretem őt... ) Ezek után én úgy döntöttem tuti nem szülök itt:( De biztos vagyok abban, hogy vannak nők akiknek jó tapasztalatai vannak a szülészetről.. És abban is biztos vagyok, hogy máshol/másnak is lehetnek rossz és jó tapasztalatai.. Mindenki maga dönti el, kockáztat és a rossz hírek hallatán/ellenére bevállalja vagy sem, én az utóbbi kategoriába tartozok...

Üdv: 21+1 hkm

2014. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!