Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteresek, ti is...

Első trimeszteresek, ti is ennyire rosszul vagytok?

Figyelt kérdés

Hányingerem van, éhes vagyok, de semmi nem esik jól, nem bírok enni, amitől még jobban hányingerem van. Ezen kívül hullafáradt vagyok, semmire nincs energiám, leginkább fekszem, pihengetek, rengeteget alszom...


Van még így valaki?


11 hkm



2014. aug. 2. 15:04
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/359 A kérdező kommentje:

Ja, és néha hányok még mindig, sőt tegnap-tegnapelőtt megint egész nap hányingerem volt és a fejem is állandóan fájt, és csak heverni bírtam... Mintha visszaestem volna az eslő trimeszeterbe... Pedig már sokkal jobban voltam...

De ma nincs hányingerem, ez is valami.


Ja és az, hogy 12 hetesen van először UH, hát ez felfoghatatlan... Én úgy tudom, azért is nézik meg rögtön az elején UH-val, hogy lássák, jó helyre ágyazódott-e be, nem méhen kívüli-e, mert az életveszélyes a mamára...

Meg hogy egyáltalán tényleg van-e babi...

Sosem gondoltam volna, hogy Angliában, Írországban hányavetibb a terhesgondozás, mint itthon...

2014. aug. 21. 16:40
 92/359 anonim ***** válasza:
100%

38 hetes vagyok pont ma.korhazban vernyomast,sulyt,vizeletet neztek.megnyomkodtak a hasam.majd egy "vegeztunk"-el lezartak az egeszet.1het mulva kell megint mennem.

Nem viszik tulzasba :)

2014. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/359 anonim ***** válasza:
100%

Hányni pár napja nem hányok,de gyakran van hányingerem.Időnként görcsölgetek :( De tuti a nem pihenés miatt.

Legutóbbi méretekből kiindulva holnap leszek 12 hetes (kedden genetikai) (mensi szerint meg 13+4-et töltöm holnap)


Marika

2014. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/359 anonim ***** válasza:

Zsófi vagyok! :)


38 hetes! Tényleg nem vitték túlzásba. :S Pedig azt gondolná az ember, hogy ilyenkor már jobban figyelnek ránk.


Én is hányok még mindig. Az elmúlt napokban többször is. Korai volt az öröm! :)

Ma mentünk egy étterembe ebédelni, és a parkolóban, ahogy megálltunk a kocsi elé lehajoltam, és már jött is vissza a reggeli. Nagyon kellemetlen volt, még szerencse, hogy senki nem járt arra. :)

Lehet már válaszoltam a fiú-lány kérdésre, most nem olvastam vissza. :) Nekünk a dokim fiút tippelt, ezért nagyon várom a szerdai UH-t, igazán kíváncsi vagyok. :)

Az a helyzet, hogy a nevekkel mi is gondban vagyunk. Főleg a fiúnevekkel. (miért is ne!? :))

Nekem fiúban nagyon tetszenek: Zalán, Szabolcs, Barnabás, Olivér, Patrik. Ebből a kedveskémnek csak a Szabolcs tetszik, illetve még a Barnabás ami átmegy a szűrőn. :)

Lány nevekkel könnyebb helyzetben vagyunk.

Ezek tetszenek mindkettőnknek: Nóra, Tamara, Fruzsina, Bianka.

Meglátjuk, hogy melyik csoportból kell választanunk.

Hüvelygomba. Szerencsére már elmúlt. Elhasználtam 3 darab Gynoxin nevű kúpot, ami tegnap előtt fogyott el. Már ettől is éreztem, hogy sokkal jobb. Aztán a dokim javaslatára vettem még hozzá Vitagyn-C nevű, ezüstkolloidos krémet, amit applikátorral kell felfecskendezni. Na ettől már mára totál elmúlt a viszketés. :) Szoktam ilyet strand után is használni egyet-egyet, megelőzvén a problémát. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Egyébként én is kérdeztem az orvosom, hogy mégis, hogy kaphattam el? Úgy figyelek mindenre. Mondta, hogy sajnos terhesség alatt nagyon gyakori. :S Egyébként mikor nekem volt régebben gombám, én is először Canestent vettem, de semmit nem használt. Persze orvos lett belőle.

Kérdező te is megjártad akkor most ezzel a streprococus-sal. :S Mit mondott ma a doki? S a gombára?

Egyébként én ma vagyok 13+5. :) Nektek is hamar eltelt az idő eddig?

Ti nem féltek az ultrahangok előtt? Nekem annyira vegyesek az érzéseim ezzel kapcsolatban. Várom is, de mikor ott vagyunk dübörög a szívem ezerrel. :S Mindig arra gondolok, hogy nehogy gond legyen.

2014. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/359 anonim ***** válasza:

Azta, de hosszú lett! :) Bocsi.

Zsófi

2014. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/359 anonim ***** válasza:
100%

Írj csak Zsófi :)


Én is félek az uh-k előtt,de mivel vérzéssel inditottunk ezért szerintem emiatt van bennem félelem.

Kedden megyek,nem bánnám ha már kedd lenne tudnám minden rendben :)


Marika

2014. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/359 anonim ***** válasza:

Akkor nem csak én vagyok ilyen aggódós!:-)

Majd írd meg,hogy mi volt! Biztos minden rendben lesz!

Mi meg 2 hét múlva ilyenkor már Tunèziàban leszünk. Még a terhesség előtt fizettük be az utat. Remélem az egész nyaralás zökkenőmentes lesz. Gyógyszerekkel már bekèszültünk rendesen.:-) Az utazási irodában azt mondta a csajszi,hogy ha Egyiptomba mennénk azt mondaná maradjunk,de Tunézia nem annyira veszélyes. Ti mit gondoltok? Esetleg volt már valamelyikőtök?

2014. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/359 anonim ***** válasza:
Mindig lemarad! Zsófi voltam!:-)
2014. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/359 A kérdező kommentje:

Zsófi, én voltam Tunéziában is, Egyiptomban is, de nem terhesen.

Tunézia szuper volt, semmi bajom nem volt. Csak pihengettem, napozgattam (nagyon ki voltam merülve), nem kalandoztam. A szállodában isteni kaja volt, nagyon élveztem.

Egyiptomban ellenben pár nap után olyan hasmenéses-hányós fertőzést kaptunk mindannyian, hogy infúzión töltöttük a maradék időt. Soha többet nem megyek Egyiptom közelébe.


Terhesen viszont, az az igazság, hogy nem mennék sehova. Jó, nekem első baba és 39 vagyok, de ha itthon, ahol még egy strandra sem megyek, összeszedek gombát, streptococcust, hát akkor jobb nekem itthon, a saját, higiénikus lakásomban, a saját kajámmal, a kórháztól 5 percre... Én így érzem magam biztonságban. Mihez kezdenék Tunéziában, ha BÁRMI adódna?

2014. aug. 23. 11:03
 100/359 A kérdező kommentje:

Ti hogy álltok hízás-fogyással?

Én 3-4 kiló mínuszban vagyok a terhesség előttihez képest, bár annyi felesleg van rajtam, hogy ez nem gond :)


Én most várom az eredményt, hogy a hüvelyváladékból mit tenyészetenek ki.


Ja és Zsófi, a másik a repülőgép, ott is frankón el lehet mindenfélét kapni, meg a reptereken, ahol annyi égtáj felől jönnek mindenféle emberek... Nem, én maradnék a fenekemen most, az az igazság...

Meg hát az arab világ forrongásban van, ez is kiszámíthatatlan...

Próbáljátok átcserélni az utazási irodánál egy ausztriai üdülésre a jó hegyi levegőn... :) De strandolás nélkül!

2014. aug. 23. 11:08
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!