Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteresek, ti is...

Első trimeszteresek, ti is ennyire rosszul vagytok?

Figyelt kérdés

Hányingerem van, éhes vagyok, de semmi nem esik jól, nem bírok enni, amitől még jobban hányingerem van. Ezen kívül hullafáradt vagyok, semmire nincs energiám, leginkább fekszem, pihengetek, rengeteget alszom...


Van még így valaki?


11 hkm



2014. aug. 2. 15:04
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/359 anonim ***** válasza:

Marika! Én tuti nem csináltatnàm meg,ez egy elavult vizsgálat!:-)

Igen,nagyon jó volt látni!:-) Úgy kalimpàlt.:-)

2014. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/359 anonim ***** válasza:
100%

Erősen gondolkodom az AFP-n az biztos.Attól tartok hiába módosították a terminust nem fogják jó időben levenni a vért és rossz lesz az eredmény,akkor meg mehetek genetikára...feleslegesen.

Így is feleslegesen küldözget vizsgálatokra,de vérképre még nem kaptam beutalót...


Örülök,hogy végre mocorgott a babád :D



Marika

2014. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/359 anonim ***** válasza:

Marika!

Érdekes, hogy még vérképre, meg az egyéb vizsgálatokra nem kaptál beutalót, nem is értem.

Igen, hatalmas élmény volt látni, hogy ficereg.

Zsófi

2014. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/359 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fura,de terheléses cukor vizsgálaton meg cukorgondozóba már voltam,csak nem értem miért xD


úgyhogy a mostani védőnőm = 0


Marika

2014. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/359 anonim ***** válasza:
Terheléses cukron voltál már? Komolyan???:-o Hát én ezt nem értem. Zsófi
2014. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/359 A kérdező kommentje:

én sem voltam cukron, úgy tudom, az sokkal később lesz.


Bár én érzem, hogy totál leesik a cukrom, ha nem eszem nagyon gyakran (csak keveset tudok egyszerre).


Ma:

én picit javulok, úgy érzem. Többet és jóízűen bírtam enni, csak reggel hánytam gyomornedveket, nem émelyegtem egész nap, és aktívabb is vagyok!

Ti?

2014. aug. 14. 20:46
 67/359 anonim ***** válasza:
100%

Előző babánál is voltam már ilyen korán terhelésesen.Akkor azzal indokolták hogy a bátyám cukorbeteg.És a 24. héten is voltam.

Most azzal indokolták,hogy előző baba "nagy" súllyal született és emiatt veszélyeztetett vagyok,mert a mostani is tuti nagy lesz...És most is kellesz mennem 24 héten is.(fiam 4kg-val született,ismerősöm fia 4,4kg-val és őt a mostani terhességénél nem küldték korai terhelésesre úgyhogy nem értem)


Én ingadozok.Egyik nap jobban vagyok,másik nap rosszabbul.Ma pl feszül nagyon a hasam,olyan furi.


Marika

2014. aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/359 anonim ***** válasza:

Hát tényleg érdekes ez a terhelèses dolog. Nekem IR-em van,mégsem kellett még mennem.

Én is jobban vagyok,bár a reggelit kihànytam. Zsófi

2014. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/359 anonim ***** válasza:
100%

Ma nem hánytam :D


Marika

2014. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/359 A kérdező kommentje:

Ma reggel elmaradt a hányás, többet eszem, és JÓÍZŰEN!!! :)

Most vagyunk 13 hetesek.


Lassan visszatérek pár dologhoz, amit imádok, de rá sem bírtam nézni 1-2 hónapig...

2014. aug. 15. 14:20
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!