Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg jele vagy hormonzavar?

Melissza ikszdé kérdése:

Terhesseg jele vagy hormonzavar?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 1 hete gorcsolok,faj a mellem es feszul. Mostanaban sokat nott a mellem. 5.-Re vartam a menstruaciomat, de ma viszont barnas rozsaszin folyast eszleltem par cseppet. Nem reg elek szexualis eletet ami bezavarta a ciklusomat de azelott 5-8 nappal elott jelentkezett a menstuaciom , ami sok verrel kezdodott, de ma amikor megjott keves volt es rozsaszines barnas. Ez lehet terhesseg , vagy csak hormonzavar? Elore is koszi a valaszokat :)

2014. aug. 2. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jövőhét közepe fele vegyél egy tesztet! Az lesz a legbiztosabb! :) 33 hkm
2014. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom. :) Ugy gondoltam hogy vesztet kedden es pentek vagy szombaton megcsinalom.De hallgatok rad es megprobalom akkor a tesztet . Terhesseget nem zarom ki, mert ma reggelre mar megjott de az sem olyan mennyisegben ahogyan szokott , es nem igazan elenk szinu. Majd nezek tesztet es kiderul. Noverem is hasonloan volt, es akkor mar terhes volt:).
2014. aug. 3. 13:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Veszek tesztet*
2014. aug. 3. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!