Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-35héten ha beindul a...

34-35héten ha beindul a szülés mi történik? Nagy baj?

Figyelt kérdés
nem szeretnék megszülni csak kérdezem!
2010. jan. 11. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem lenne jó, de ekkor már (34. hét után) majdnem 100% az esélye, hogy egészséges legyen. De ne is gondolj erre!
2010. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lányaim pontosan 35.hétre születtek. Ilyenkor már szinte csak akkor lesz bajuk, ha egyébként is betegen születne.Semmi bajuk nem volt és azóta sincs. Fejlődésben sincsenek lemaradva időre született társaiktól, sőt! 9 hónaposak és már majdnem mennek.
2010. jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én is ma reggel éppen ezen gondolkodtam :), mert pont itt járok én is a terhességben és ma éjszaka ahányszor felkeltem iszonyúan fájt a derekam és húzott a hasam. mivel eddig teljesen panaszmentes voltam, kicsit furcsa, de nem hinném hogy ebben az időszakban ne lenne normális. valami panaszod van?, vagy csak úgy kérdezted?
2010. jan. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt olvastam, hogy szinte biztos, hogy egészséges lenne a baba, esetleg a szopással lenne problémája, de elméletileg a tüdeje is rendben már ekkora. Ami még fejlődik ilyenkor aza központi idegrendszer, az idegvégződések most alakulnak ki, vagy legalább is egy része, ezért fontos még, hogy bent maradjon. És persze még növöget, hízik, akár még 1 kg-ot is a 40. hétig.

Én 35+4 hetes vagyok...minden reggel örülök, hogy elmúlt még egy nap, és nem indult még be a szülés. Még úgy 3 hetet jó lenne ha még bent maradna:-)

Ezt kívánom hasolnló korú kismamáknak is, és persze könnyű szülést!

Minden jót

2010. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Ekkor koraszülöttnek számít.....és nem minden picinek vannak még kifejlődve a szervei. Aki 35. hétre szülte a lányait, éppen szerencséje volt....de nem mindenkinek van....
2010. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagylányom született a 34. héten és a kisfiam a 35.héten.Semmi bajuk egészségesek és virgoncak még inkubátorba se kellett öket tenni mert teljesen jól voltak.A szülészeten ök szopiztak a legügyesebben szerencsére volt böven tejem és már elsö naptól gyarapodtak,nem volt sulyvesztés.Mindkettövel 1 hét alatt otthon voltam és mai napig minden ok.Semmi különös nem volt csak éppen hamarabb születtek meg.
2010. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is ez a kérdés izgat mostanában, 34 hetes vagyok, és egy hete vannak erős derék és hasi fájásaim, olyan érzés, mintha le akarna szakadni a hasam, vagy valami ilyesmi, és nem tudom, mi lehet ez. Meg volt egy-két napig halvány barnás-rózsaszínes sűrű folyásom is. Ezek mit jelenthetnek? Még nem a szülést jelzik, ugye?
2010. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!