Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire jó a genetikai tanácsadás...

Mire jó a genetikai tanácsadás? Van valami értelme elmenni vagy csak jól megijesztik az embert?

Figyelt kérdés
Epilepsziás vagyok, ezért javasolta az orvosom.
2008. aug. 5. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is voltam 10 hetesen,nekem ez egy uh-ot jelentett,ami tök jó volt,mert elég aggódós vagyok,és alig bírom kivárni az uh-ok közti időt!Szerintem menj el,engem a dokim le is szúrt volna ha nem megyek,egy cseppet se ijesztgettek...
2008. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia.én is voltam, mert a dokim a korom miatt ajánlotta.én a SOTE-n voltam, és ott nagyon aranyosak voltak.nem ijezgetnek, csak elmondják, ők mit ajánlanak,mik az esélyek,ilyen olyan szűréseket ajánlanak.és a végén eldöntheted, hogy ezek tudatában te milyen vizsgálatokat választasz.Mivel epilepsziás vagy ezért szerintem menj csak el, főleg ha az orvosod is igy gondolja.
2008. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!