Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33. hetesen elkezdhet távozni...

33. hetesen elkezdhet távozni a nyákdugó?

Figyelt kérdés

Az elobb megnéztem a bugyimat, mert oylan volt mintha vizes lenne, és mikor odanyúltam a kezemen maradt egy kis körömnyi kocsonyaszerű sárgás izé, olyan volt mint vmi zselé vagy kocsonya.A folyásom egyébként vizes.Nemrég már volt ilyen, de akkor nem tudtam hova tenni.

Szerintetek mi lehet?Nincs panaszom, az uh is jó lett, dokinál nemrég voltam.De nem lenne ez egy kicsit korai?Vagy igy még ki lehet húzni 3-4 hetet?

Nektek, hogy volt?Mikor távozott?


2010. jan. 12. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam uez van, amit leírtál, de már hetek óta....Most 39 hetes vagyok és még mindig van, ez folyás, nem nyákdugó....kúppal kell kezelni ha viszket és csíp, amúgy ez normális mindenkinél:) ha nem barnás-véres, akkor nem az...nekem is sárgás-nyúlós de 26. hét óta....
2010. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Véres volt az az izé? A nyákdugó véres nyálkás és sok.
2010. jan. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
CSak a hüvelyed ph-ja változott meg szerintem. Ha a nyákdugó elment volna, akkor mást is éreznél, főleg ilyen kis terhesen.
2010. jan. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem volt véres, csak fehér, kicsit sárgás.Folyás lenne?De az vizes inkább.Mindig véres a nyákdugó?
2010. jan. 12. 12:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyen lenni, mint amit leírtál! Szerintem is csak folyás! Már kétszer szültem, mindkét alkalommal távozott szülés előtt a nyákdugó és az véres volt! Ne aggódj!


27 hetes kismami

2010. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszer-kétszer a 30. hét után, felhívtam a dokimat, hogy valami nyákos fehéres-sárgás dolog volt a betétemen, azt mondta, hogy ne aggódjak, ez csak méhnyaknyák, ami teljesen természetes. Nem csak terhesség alatt van, de ilyenkor több és sűrűbb+jobban figyelsz rá. Amíg nem véres, barnás... és nem nagy a mennyisége, addig nem gond, ne aggódj! 39 hetes kismami
2010. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

34 hetes kismama vagyok es nallam is ugyan ez van kb, ket hete. En is megijedtem az elejen de aztan hozzaszoktam, hogy gyakrabban kell cserelnem a betetet mert csak bovebb folyas. :) Szerinetm nallad sincs semmi gond, meg nem a nyakdugo.

Boldog babavarast!

2010. jan. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok!:)
2010. jan. 12. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Első vagyok.

Ahogy írtam uez van nálam is. A folyás nem mindig vizes, nálam nyúlós-sárgás már a 26. hét óta. Nem nyákdugó, ennyire "ne akarj" még szülni, mert 37. hét előtt koraszülés van, kitudja mennyire fejlődtek még ki a kis szervecskéi..... 39 h km

2010. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!