Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 17 évésen szülök de az apa...

Ha 17 évésen szülök de az apa nagykorú akkor a picinek ki lesz a gyámja? Vagy itt maradhat velünk?

Figyelt kérdés
16,5vagyok az apa nagykorú babát szeretnénk. De ha fiatalkorú vagyok mikor szülök a baba maradhat velünk?

2014. aug. 7. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha kiskoru vagy a terhesseg es a szules időpontjában, akkor az apa csak a szüleid engedélyével tehet apasagi nyilatkozatot. Ha a szüleid nem engedik, akkor ok lesznek a gyermek gyamja.


Nem lehetne hogy valjatok meg egy kicsit?

2014. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Tudtommal az apa lesz a gyámja.Ha megvan minden alapfeltétel,akkor nem veszik el a babát.
2014. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ne szülj ilyen fiatalon, és a szüleid nyakára se.

Gondolom még iskolába jársz.

Miből fogjátok eltartani? Az se biztos hogy együtt maradtok a barátoddal.

2014. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Inkább a tanuláson járna az eszed...
2014. aug. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Dolgozom mar a paromnak sok penze van nem a penz a tema..

Es azt sem kertem hogy megmondjatok mit csinaljak..

Amugy ket eve mar egyutt vagyunk...

De en fiatalkorunak szamitok nem kiskorunak akkor a pici maradhat velunk nem?

2014. aug. 7. 17:34
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Es ha neadjisten ket ev mulva szetmentek? Akkor mit csinalsz?
2014. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem kéne fiatalkorúan szülni és akkor most ez nem lenne kérdés. Benne van a nevében: fiatal vagy, a tanulásnak, szakmaszerzésnek, jövőépítésnek van itt az ideje. Az meg, h a pasidnak van pénze, egy dolog. Ha szétmentek, mert megtörténhet, akkor te mihez kezdesz?
2014. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi idosen mar dolgozol??? Iskola????
2014. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Megköszönném,ha a kérdésre válaszolnátok!!

Mindenkinek akkor akinek van barátja x éve és akar gyereket ne szüljön mert, bármikor szétmehetnek vagy mi?:O

2014. aug. 7. 20:22
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Legalább az érettségit várd meg, legalább akkor a kicsinek se kell gyám. Szakmát később bármikor szerezhetsz, de ha az érettségid nem lesz meg, akkor semmit nem érsz majd, és munkát is nehezebben talász. Ráadásul a gyereknek is rossz példát mutatsz.
2014. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!