Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap 14 hetes terhes leszek,...

Holnap 14 hetes terhes leszek, ma elkezdett fájni a hasam alja nem erősen. Mennyire jellemző és nem baj hogy néha fáj? Mit tegyek ilyenkor? Természetes ez?

Figyelt kérdés

2014. aug. 7. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
En is holnap leszek 14 hetes! :)) Az alhasi fajdalomra nekem azt mondtak, hogy termeszetes, mivel nyulnak a szalagok. Nekem agybol felkeleskor, sok allaskor szokott enyhen fajni. Engem megnyugtattak, hogy emiatt nem kell aggodni.
2014. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes,én tegnap töltöttem be a 15.hetet.Elvileg most van az az időszak amikor a méh előre jön.Ilyenkor azt mondják fájhat jobban,főleg hátrahajló méhü nők esetében.
2014. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem baj ha néha fáj, nő a méh,a szalagok,nagy változáson megy keresztül a tested. Nekem is szokott fájdogálni,meg olyan "mindjárt megjön érzésem szokott lenni",én magne b6-ot szedek. Kérdezd meg orvosodat ,védőnődet ,hogy mit javasol rá,de általába magne b6-ot vagy valamilyen magnézium tartalmú készítményt ajánlanak rá. Ez amit érzel ha nem jár heves erős fájdalmakkal ,vérzéssel akkor normális. Pihenj le hátha az is segít. :) Boldog babavárást :) 22 hetes kismama :)
2014. aug. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!