Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor mondtátok el a...

Ti mikor mondtátok el a családnak, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

Meddig érdemes várni? Kb hányadik héttől biztos, hogy megmarad a baba?

Ha már van szívhang, akkor szétkürtölhetem a jó hírt, vagy pedig várjam meg a 12. hét végét?



2014. aug. 8. 08:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 8-9.het korul mondum ek (5hetesen tudtuk meg) mert akko voltak itthon kulfoldrol a szuleim.munkatarsaknak kozeli baratomnak is.amugy csak a 12.heten valt "nyilvanossa".
2014. aug. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Most vagyok 5 hetes, anyukámnak egy hét múlva lesz a szülinapja, gondoltam megkapná ajándéknak a jó hírt is. :)

Csak nem tudom, nem túl korai-e még örülni.

2014. aug. 8. 08:55
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Én a 7. héten mondtam el. féltem az első hetekben és ezért jól esett hogy velem vannak lelkiekben. Amúgy meg nem hiszek a babonákban.
2014. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én a 12. hét után mondtam el mert előtte pár hónappal volt egy vetélésem...
2014. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Akkor biztos, ha már a kezedben van-na jó nem rémiszgetni akarlak.

A szülőknek a 9.héten mondtuk el, mindenki másnak csak a 12.héten és utána.

Boldog babavárást!

2014. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ezt mindenkinek magának kell tudnia. Én most töltöttem be a 12.hetet, de már kb a 6. héttől mindenki tudta a környezetemben. Lényegesen nyugodtabb vagyok, hogy vége a kritikus időszaknak, de egy esetleges vetélés esetén nem fájt volna kevésbé a dolog, ha nem tudja a család, mint mikor igen.
2014. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
12. hét után
2014. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10 hetesen mondtuk el,de én csak a 12.hét után akartam. Nőgyógyászaton dolgozik anyukám ismerőse,szülésznő. Persze elmondta a férjének,ő meg kikotyogta apukámnak,így tudták meg,mielőtt elmondhattuk volna. Második baba egyébként és sokáig nem tudtam volna titkolni,mert 12 hetesen már látszott.
2014. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 10.dik héten mondtuk el, mert akkor volt születésnapja apukámnak. Illetve messze laknak tolunk es ritkan találkozunk, személyesen akartuk elmondani mindenképpen. Ha nincs szülinap, akkor a következő találkozás lett volna a bejelentés ideje.
2014. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
12 hetesen mondtuk el párom szüleinek. Az én családomnak kicsit előbb... 39+4hkm
2014. aug. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!