Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt december végére...

Vannak itt december végére kiírt kismamák?

Figyelt kérdés
Hányadik baba? Hogy vagytok? Titeket is megvisel ez az időjárás? Pocitok alakul már?
2014. aug. 8. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én december 25 re vagyok kírva. Hát eléggé elegem van már ebből az időből, konkrét panaszom nincs, csak olyn fáradt vagyok, majd elalszok egész nap. pocakom viszonylag hamar elkezdett nőni, de most nagyon megállt, sztem külső szemlélőnek még nem észrevehető :( amúgy első baba :) és te, hogy vagy kedves kérdező?
2014. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!3. baba,hatalmas pocak,és a fáradtságon kívül (már/még) semmi panasz :)Te hogy vagy?

Hol szültök?

2014. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia

december 27-re vagyok kiirva.

Elso babam,a heten erositettek meg,hogy kislany :)) a nevet is tudom mar,ebben a honapban vettem neki nehany dolgot,es kaptumk egy kisagyat. Egyebkent meg semmije nincsen,eddig nem mertem venni. A mozgasat 17+4 ota erzem,mara mar mindennap es egyre tobbszor es erosebben :)))

A pocim egy hete kezd novogetni,de meg nem kiszurhato a terhesseg :(

3-4napja elkezdtem gorcsolni,doki szerint a rohamosabb novekedes miatt..egyebkent semmi mas tunet nincs :)

20+1 hkm

2014. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én jan.8-ra vagyok ugyan kiírva,de abból még könnyen lehet december vége :) egyébként jól vagyok,most egészen megindult a hasam,bár inkább úgy néz ki,mintha csak nagy lenne. Engem az időjárás egyelőre nem visel meg,szerencsére. És te hogy vagy? :-)
2014. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:)

Én szintén december 27-re vagyok kiírva! A kis pocaklakóm egyenlőre nem hajlandó megmutatni magát, minden vizsgálat alatt gőzerővel azon van, hogy takarja magát! :)

Nekem második baba és eszméletlen nagy hasam van. :) Meg is visel, hogy ilyen gyorsan nő. Feszül, húzódik egész nap.Már dolgozni sem nagyon tudok. Az idő rettenetesen megvisel, állandóan keményedek. :( De más tünetem nincs. Ja, persze az állva elalszok érzés meg az általános gyengeség az alap. :D

Én személy szerint Hatvanban fogok szülni, bár félek, mert nem ismerem az ottani kórházat. Első lányomat Gyöngyösön szültem. Viszont most nem adottak a lehetőségek, hogy oda járjak. De itt Hatvanban találtam olyan nőgyógyászt aki endokrinológus is (osztályvezető főorvos) és mivel pajzsmirigy alul működéses kismama vagyok, így nekem ő a legmegfelelőbb. :)

Venni én sem vettem még semmit. Kiságy, babakocsi megvan a lányomról. Csak azt szeretném már tudni, hogy mégis milyen színű cuccot vegyek a kiságyhoz. :D

2014. aug. 8. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

December 22 re vagyok kiìrva, második baba, az első is fiú és ismét kisfiú lesz! Az emberek reakciója erre nagyon bosszant, szinte sajnálkoznak rajta hogy nem kislány, és volt olyan is aki ezt ki is nyilvánította! Persze mi is szerettünk volna kislányt a fiunk mellé, de így is boldogan várjuk a kisfiunkat!

A héten dolgoztam utoljára mert már elég nehezen bírtam az álló munkát és veszélyeztetett terhes lettem. Sokat keményedik a pocakom, szedem is

a magnéziumot de ha hónap végére sem múlik beakar fektetni az orvosom amire remélem nem kerül sor, soha nem voltam az a pihenős fajta!

A pocakom az utóbbi két hétben rohamosan megnőtt, ma már ismeretlennek is feltűnő! Az első fiammal +8 kg al mentem szülni, vele meg már most + 4 kg van rajtam! :)

Nem vettem még semmit de nem is nagyon kell, sok mindent eltettünk ami a tesóé volt!

2014. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi december 17-re várjuk a kislányunkat:) Bár a szonográfus csaj már 25-re mondta a szülés várható időpontját mert a baba 1 héttel kisebb a terhességi koromnál:)Nagyon nehezen viselem ezt a meleget,szét tudnék robbanni mérgemben:) De alapvetően borzasztó sok energiám van:) Jövök megyek, ha itthon kell ülnöm huhh akkor bedilizek:)felpörögtem rendesen:) Nekünk szinte megvan már mindenünk,van amit mi vettünk (elég hamar kiderült hogy csajszink lesz) és van amit kaptunk:)

Talán annyit vettem észre még magamon, hogy az ujjaim elkezdtek vizesedni,fájni:( Egyébként tünetmentes vagyok:) persze egy kis feszüléstől,keményedéstől eltekintve:) a pocakom kezd látszani,de ha ügyes vagyok még mindig el tudnám takarni egy egy olyan darabbal:) Összesen 2-3 kg híztam eddig.

Boldog babavárást mindenkinek:)

22+5 hkm

2014. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!