Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » December 20-ra kiirt kismamik...

December 20-ra kiirt kismamik vannak itt?

Figyelt kérdés
Hogy álltok a készülődéssel? Fiatok vagy lányotok lesz? Mekkora már a pocak? Hogy érzitek magatokat? Hol fogtok szülni?
2011. okt. 15. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én december 11-re vagyok kiírva (most lépek a 32. hétbe), kisfiunk lesz. A pocakom most már nem nő olyan gyorsan, mint korábban, inkább csak kerekedik, köldöknél a derekam (ami még van belőle) 105 cm. Már kicsit le vagyok lassulva, mindent kétszer annyi idő alatt bírok megcsinálni, mint korábban. És te hogy vagy? Babakocsi, babahordó megvan már, a kiságyat úgy kapjuk, még nincsen itthon, de nemsokára érkezik. Pont jövő héten kezdem mosni a babaruhákat. :-) Ti hogy álltok?
2011. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!én dec 21re vagyok kiírva.kisfiú lesz.kèszülődéssel nagyjából sehogy sem állunk,még kiságyat kell venni,meg a ruhákat átnézni,hogy az első gyerkőctől,aki kislány,(most lesz 3 éves), mennyi minden használható,meg kaptunk még kölcsön is sokmindent,azokat is át kellene néznem. Még dolgozom,meg ugye itt a nagyobb,így még halasztom kicsit a dolgokat :o) pocim nem túl nagy,az előző terhességnélis pici volt,pedig a kislányom elég nagy volt (3850 g,57 cm) te hogy vagy?
2011. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia. Én is December 20-ra vagyok kiírva! :)

Készülődés..hát a babának már mindene meg van az utolsó zokniig. Ami hiányzik még az az én kórházi csomagom ( köntös, pizsi és társai)

A babócám neme titok születésig :) Utolsó mérésnél (1 hete) + 10 kg-nál tartottam. A lábam nagyon nem bírja a hirtelen súlygyarapodást.5 percnél tovább nem bírok meg állni egy helyben, egyszóval katasztrófa. Hódmezővásárhelyen fogok szülni. Itt egy mai kép: [link]

2011. okt. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is akkora vagyok kiírva!:)

Jelenleg nem vagyok valami jól, mert nagyon meg vagyok fázva és már egy hete nem tudok kijönni belőle. A háziorvosom meg sem vizsgált,közölte,hogy semmit nem vehetek be, igyak teát mézzel. De az egy hét alatt már kb. 20 litert ittam, és túl vagyok 2 üveg mézen. A nődokim hétfőig külföldön van!

Tegnap a gyógyszerész mondta,hogy ez hülyeség, hiszen sok kismamát antibiotikummal kezelnek. Mondta,hogy ha nagyon erősen köhögök, az senkinek sem jó, vegyek be libexint legalább éjszakára, nappalra meg Stodal szirup.

Kezdek kilenni,mert a köhögés miatt fáj az egész hasam, ráadásul max. 4 órát tudok éjjel aludni. Ha holnapig nem javulok, felhívom a nőgyógyászom,hogy mi legyen.

Ezt leszámítva minden ok!:) Kisfiút várunk, aki elég aktív baba. Már mindene meg van, nekem kell még a kórházi csomagot összeállítani. Most megyünk megint 4D-s uh-ra valamikor. Azokat mindig úgy várom!:)

Ja meg lassan a szülőszoba látogatást is meg kell ejteni.

És ti hogy vagytok kedves kérdező?

2011. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elvileg dec. 29-re vagyok kiírva, de ha nem születik meg addig, dec.19-én progis császár lesz. Karácsonyra jó lenne otthon lenni. 2. baba, kislány lesz. Azt mondják, csini vagyok, de én bálnának érzem magam, zavar a fiam ellátásában, az esti fürdéses rituálé után teljesen kifáradok, cipőt alig bírok felvenni, fáj a hátam, éjszaka elzsibbadok. Készülődésről regényt írhatnék, azt most nem teszem. Ami megvan: babakelengye (1 törölköző kivételével az utolsó zokniig minden megvan), cumisüveg, cumi, fülbevaló, popsitörlő megvan. Hiányzik: pelus, játszócumi, szoptatáshoz tartozékok. A kórházi pakkal még nem sietek, babaágyat és tartozékait is még meg kell venni. MEg az egész házat átalakítani, ami az elkövetkező 8 hét munkája lesz, előre írtózok tőle.
2011. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én még sehogy nem állok a készülődéssel :)

23:18-as: nagyon szép pocakod van. Hogy hogy nem szeretnéd tudni a nemét? Vagy csak eddig nem mutatta meg magát? És mi lesz a neve? :)

2011. okt. 16. 13:56
 7/9 anonim ***** válasza:

23:18-as vagyok

Köszönöm.De én tudom a nemét már jó ideje! Csak titok a "külvilágnak" :))

2011. okt. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Húha. Nekem az volt az első, hogy szétkürtöltem, hogy kislányom lesz, nem bírtam magamban tartani. Csak te tudod? Se a párod, se anyukád senki? Mostmár nem kell sokáig titkolnod, lassan eljön a szülés is:) és egyébként olyan nemű lett a babád mint amire vágytál?:)
2011. okt. 16. 17:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen olyan nemű amire vágytam egész életemben. Deee anyukám tudja a nemét még azért rajtam kívül, párom nincs :)
2011. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!