Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora lehet a baj, ha...

Mekkora lehet a baj, ha halványodik a második csík?

Figyelt kérdés
5 napja minden délután teljesen eltérő márkájú tesztel ellenőriztem, hogy megvan a pici, s még a 25-ös erősségű teszt is erős második csíkot adott ki. Ma viszont, mintha enyhültek volna a tüneteim, hasam se szurkál, ahogy szokott, és a legújabb teszten x epilt használtam, amin alig látszott valami. Ráadásul a doki a 4 hetes terhességet három hetesre datálta, mivel csak a megvastagodott nyálkahártya látszott. Nem akarom túlaggódni, de félek, hogy elhagy a csöppség. :(

2014. aug. 8. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek a tesztek egy bizonyos hormonszintre vannak kalibrálva. Ha túl magas a hormonszint a vizeletben, akkor már tud halványabb csíkot produkálni a teszt. Én is így jártam az ősszel. Az én halványabb csíkom ott szuszog a kiságyban :)
2014. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Délutáni vizelet nem mérvadó,mert nem biztos hogy mindig ugyanolyan koncentrált.

Az is lehet hogy később fogant.Nekem 6 hetesen 4 hetesnek felelt meg,8 hetesen 6 hetesnek.És mindig kisebb úgyhogy tuti később fogant,módosítva lett a szülés dátuma is.Már 12 hetes lennék de nem vagyok csak 10.Vérzésem is volt sokáig mégis velünk maradt a kis túlélőnk :)

Szóval csak pozitívan!

2014. aug. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jajj nem szabad tesztelgetni!!

Nyugodj meg!

2014. aug. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
8 órás mintánál is csak halvány csík maradt. Reméljük a legjobbakat. Jaj lányok, alig várom, hogy a jövő heti uh-t, amikor megpillanthatom a kis drágát, ahogy sutyiban lapít mélyen megbújva a pociban. Sose gondoltam volna, hogy ennyire vágyom egy kis fekete folt látványa után egy maszatos képernyő kivetítőjén. :)
2014. aug. 9. 13:41
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Te tesztelgess! Ne paráztasd magad feleslegesen. Én egyetlen halvány tesztet csináltam és kész.

(Egyébként az hülyeség, hogy azért csinálod, mert ezzel ellenőrzöd, hogy megvan a baba, ugyanis vetélés UTÁN is még pozik a tesztek, mert egy ideig még van HCG a szervezetben, nem ürül ki azonnal)

2014. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!