Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 halvány második csik, tehat...

Liviaa19 kérdése:

1 halvány második csik, tehat pozitiv után 2 negativ! Akor nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
a mult havi verzesem keset 4 napot 5.odiknapon par csep darabos vér volt 2 napig utána 2 napig par csep rozsaszin ! Csinaltam tesztem 3 napja az elson halvany 2 csik a masik keton meg csak 1 es ugyan olyan tesztek voltak de penteken meg kelet volna jonie de mivel a mult havim is keset varok kedig , a melem nagyon erzekeny , nagy ehseg ,a hasam pufadt a sogorom meg szolt mint ha kerekedne a hasam enyhe hanyingerem is van, holnap megyek kerni idopontot az orvoshoz! Szerintetek lehetek babas?
2014. aug. 10. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ilyenkor még a hasad max. a puffadas miatt kerekedik, a baba, ha van, meg nagyon pici, csak a 12-15. hettol kezd el latszani, vagy annal is kesobb.


A halvany pozitiv mennyire halvany? Kepet tudsz rola feltenni? Milyen fajta teszt volt?


Ezen a ponton ez meg barmi lehet, baba is, de ciszta is, vagy szimplan egy hibas teszt, de drukkolok, hogy baba legyen! Nekem is volt egy fals pozitivam, rogton utana 1 negativ, es 2 nappal kesobb meg egy, es nem volt baba, de az is lehet, hogy nalad csak nagyon alacsony meg a hcg szintje. Reggeli elsobol kellene tesztelni ilyen koran meg. Hanyadik dpon vagy? Mikor kellene megjonnie?

A halvany pozitiv mennyi idon belul jott ki?

2014. aug. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Meg kellet volna jonnie már pénteken de a mult havim is késett 4 napot azért gondoltam hogy várok Holnapig !!!

hat annyira nem volt pozitiv hogy fény alat kene meg neznem , mert a baratnom is latta meg a sogornom is .. es ok is meg erositetek hogy halvany de igen ott vna a csik de utana masnap utana meg mar nem lattam a csikot !!! nagyon remenykedtem benne hogy baba de szerintem csalodni fogok !!! nem tudom akkor miert mutatot pozitivat , mert en ugy tudom hogy nagyon ritka az ami all pozitzvat mutat

2014. aug. 11. 12:49
 3/5 A kérdező kommentje:
jah es nem tudom hogy mennyi ido belul jott ki mert amikor meg csinaltam vartam 2 .3 percet nem mutatot semmit es le tettem , el mentem es 2 ora mulva jottem haza es akor lattam
2014. aug. 11. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Én két álpozitívval is találkoztam sajnos, és biztos, hogy nem volt baba, mert még aznap teszteltem érzékenyebb teszttel és full negatív volt. Arra emlékszel esetleg, hogy szürke, vagy rózsaszín volt a csík? Mert ha rózsaszín, akkor jó eséllyel van baba a dologban:) Írd majd meg, 1 pár napon belüli tesztnek már mutatnia kellene, de minimum erősödnie kéne a csíknak. Ugyanolyannal tesztelj majd, mert ha másfajtát használsz, az lehet, hogy nem fogja mutatni, avgy nem fog látszódni, hogy erősödött-e. Drukkolok!
2014. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rozsaszin volt nem szurke ! Holnap veszek 1 tesztet es ha nem mutat semit akor szerinted nem vagyok terhes?
2014. aug. 11. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!