Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki kb 5/6...

Van itt olyan, aki kb 5/6 hetes, hogy erzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 16:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
2es vagyok, én ma megyek a dokimhoz délben, drukkoljatok hogy minden jó legyen :( Elkaptam valami hülye fertőzést, folyásom is van meg viszketek is de az a szörnyű hogy már pisilni se jó, a végefele fájdalmas és csíp :( Remélem babónak semmi baja, félek :(
2014. aug. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki?
2014. aug. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Kitísztott meg ecsetelt, azt mondta ha ennyitől nem múlik el a folyás meg a viszketés akkor használhatok canestent. Most nincs semmi viszketés folyás de amilyen szerencsétlen vagyok tuti visszajön. A csípős vizeletre azt mondta hogy igyak sok folyadékot meg ajánlotta a tőzegáfonyát. Arra az esetre ha ennyitől nem múlna el akkor kiírt egy antibiotikumot (egy tasak) és ha ez sem segít akkor menjek vissza.


A babó jól van, van szívverése és 11 mm :)))

2014. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

De jó,gratulálok a szívveréshez! :)

/a két petezsákos,aki még izgul és várja a keddet../

2014. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:

Én is kedden megyek orvoshoz :)

Viki

2014. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:

2-es válaszoló:

GRATULÁLOK!! :)

2014. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
Viki voltam
2014. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

De legalabb mar nem viszketsz!!! A tozegafonya az a blueberry?

En holnap megyek dokihoz. De miutan varosi korhazba megyek, itt nem csinalnak uh-t a 12. hetig. - Dokik lefizetese sem letezik ( hala Istennek). De miutan enyhen oreg vagyok, gondolom gyakrabban latnak majd, mint amikor a kisfiunkat vartam. Akkor nem viccelek, megallapitottak, hogy terhes vagyok marcius elejen es legkozelebb egeszsegugyi dolgozot marcius vegen aprilis elejen lattam...) a 12. heti uh a 15. heten volt...most osszekapta magat a korhaz vagy mi...de ehez vegig kellett rajtuk hogy seperjen egy hurrikan...az is erdekes volt, hogy aznap amikor bementem 3(??!!!) uj tesztest vettek csak fel. Anno a kisfiammal boldog, boldogtalant felvettek. Most nem volt tomegnyomor a varoban de a varakozasi idot meg nem sikerult magasabb szinvonalra vinniuk.

Azert nem megyek maganorvoshoz, mert igazabol semmi ertelme. Ok elobb meg tudom mennyi a petezsakok szama ( ;) ) de ugy kb ennyi. A doki akihez jartam kirugott miutan megtudta, hogy nem nalla szultem az elsot - csak elfelejtette, hogyan latott el az elso vetelesem utan....

2014. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Köszi mindenkinek, drukkolok Nektek nagyon hogy minden oké legyen :)


28, jó kérdés, fogalmamsincs hogy a tőzegáfonya az e :) Igazság szerint ha megiszok min 3 liter folyadék egy nap akkor semmi bajom a vizeletemmel, szóval nem tudom használjam e.

Amúgy én is sztkba akartam csak menni de mindig közbejött valami. Először a barnázás volt amitől megijedtem, most meg a csípős vizelet... és gyorsan bejelentkeztem egy magándokihoz. Jófej, nemtudom anyagilag fogjuk e bírni de ha nem kellene sűrűn hozzájárni akkor 7000ft-ot kibírnánk és mindig ad ingyen egy uh-fotót :)

2014. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Még mindig 2es vagyok (előző is én voltam), azt elfelejtettem hozzátenni hogy szerintem nekem járni kell majd sztkba is, mert öröklött véralvadási zavarom van, ami miatt mennem kell majd haematológiai szakrendelésre is, hogy végigkísérjék a terhességem és gondolom ők elküldenek majd terhesambulanciára is. Ha igen akkor meg a fene se fog két helyre járni.
2014. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!