Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek a terhessege...

Volt valakinek a terhessege vege fele apro piros kiutes olyan mint a csalan csipes csak a hasan?

Figyelt kérdés
40het 2napos kismama vagyok. multhet pentektol apro piros pottyok jelentek meg csak a hasamon. nagyon tudnak viszketni.
2014. aug. 13. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem 36. héttől volt. Aztán lement a lábamra, végig a kezeimre, derekamra, mindenhol viszkettem, egészen szülésig, és főleg éjjel, de csillapíthatatlanul. Semmi nem használt, terhességi viszketés néven találtam róla pár dolgot, de okot nem írnak sehol, és velem sem tudtak mit kezdeni az orvosok. Calciumot szedettek velem, semmi haszna nem volt, egyedül a cink-rázó segített valamicskét, de csak akkor, ha fürdés után közvetlenül bevakoltam magam tetőtől talpig, na akkor "csak" annyira viszkettem, hogy csak félig ébredtem fel rá éjjel.
2014. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a segitseget.en ma bementem az ügyeletre ott azt mondtak h attol van h nagy babám lesz esva borom nagyon megnyult.vekony alkat vagyok es 16kg szedtem magamra ami nem is nagyon látszik csak a hasam hatalmas.fenistil gelt ajanlottak és vmennyire segitett enyhitette a viszketest.
2014. aug. 13. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem, csak ennyi lesz nálad, nem kívánom senkinek azt a vakarózást, amin én keresztülmentem :)
2014. aug. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!