Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is nött anyajegye a...

Másnak is nött anyajegye a terhessége alatt? Nekem olyan piros dudor van, ami elöször csak kis pöttynek indult, most meg már bors nagyságú.

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
doki látta??Fntos nagyon h lássa...nekem nem nőtt, de sok van s mondták ha nő rögtön doki.Bőrgyógyász, de nőgyogyinak is meg kell mutatni
2009. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
nekem testszinü nött egy a nyakam alatt. terhesség után meg lesett. de ezek állitólag terhesség után felszivodnak.
2009. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg a mellemen volt. És úgy kellett szoptatnom, de pár héttel szülés után leesett.
2009. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sebész látta,de azt mondta,hogy terhesség alatt inkább nem venné le,majd csak utána.Csak pont a mellem fölött hónalj irányában,ugyhogy a melltartó pántja pont rajta van.Kicsit félek,hogy mi lesz ha lekapom véletlenül.
2009. febr. 27. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
ragaszd le ragtapasszal.
2009. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Szia,

Nekem a nyakamon nőtt egy bigyó(olyan anyajegy, bőrdarabka keverék), amire kaptam kenőcsöt, nem árt a picinek, és leesett magától, seb és minden nélkül... Két nap alatt.

Mindenképpen nézze meg egy bőrgyógyász, lehet neked is valami hasonló, nem ártalmas módszerrel le tudják szedni.

(nekem sem akarta lecsípni)

2009. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!