Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légkondis helységből ki-be...

Légkondis helységből ki-be rohangálást hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Bár nehezen viselem a meleget, a hideg légkondi még rátesz egy nagy lapáttal. Ha bemegyek egy hűvös helyre, szinte egyből rosszul leszek, ha kijövök a melegre, elkezdek görcsölni és ezért legalább fél percig kell állnom az ajtóban, mire el bírok indulni a fülledt nyári napsütésben. Már arra gondolok, hogy a végén ettől fog elmenni a pici.

2014. aug. 13. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron voltam terhes, akkor még nagyobb melegek voltak mint most. Légkondis irodában dolgoztam, légkondis busszal jártam be napi 2x40 km-t. Jól bírtam. Persze rosszul esett kimenni a melegbe, egyszerre ledobott a víz, és szívem szerint bent maradtam volna, de hát ez volt, nem tudtam mit tenni, összeszorítottam a fogam, és mentem. Szerencsére keményedést, görcsöt nem okozott a hőmérsékletváltozás.
2014. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem terhesen is így van a ember!

Mikor kijövök a klímát postáról, lever a víz, és fulladok.

2014. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is utálom a légkondit. A család segít, hogy a lehető legkevesebbet menjek ilyen helyekre.
2014. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!