Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 7 hónapos babám nagyon...

A 7 hónapos babám nagyon szépen játszik, de csak akkor ha ott ülök mellette. Ha kimegyek a helységből vagy felállok elkezd sírni. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Már gyakorlatilag a wc-re sem tudok úgy kimenni, hogy ne ordítana. A házimunka, főzés stb... emiatt macerásan megy. Ráadásul napközben nagyon keveset alszik (2x 30 perc).

Már az sem jó, ha a szobában maradok és mással foglalkozok (pl. rendet rakok), akkor is elkezd sírni, hogy nem vele foglakozom.

A pihenőszékben nem marad meg, annyira aktív főleg amióta rájött, hogy tud kúszni.

Tanácstalan vagyok, én rontottam el valamit?


2010. jan. 14. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben a korban újra jön a szeparációs szorongás. Sajnos csak a kitartást tudom javasolni.
2010. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Náallunk is pontosan ez a baj! Én néha azért hagyom sírni,mert az nonszensz h wc-zni se tok elmenni,csak ilyenkor inkább beteszem a járókába v kiságyba h ne tegyen magában kárt.Igen ez a korszak az amikro rájönnek hogy két különálló személyiségek vagyunk és kétségbeesnek. Kíváncsi vagyok én is hogy ki milyen praktikákat vetett be!
2010. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna ki :( annyi különbséggel, hogy az enyém mászik ki utánam a hideg járólapra. Ha járókába teszem feltérdel és rekedtre ordítja magát. :(

7 hós szintén

2010. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!