Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fogom erezni? 21hetes

Mikor fogom erezni? 21hetes

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Erzem mar a babamat 17hetes korom ota nehanyszor.. 19hetes korom ota kb.minden nap mar. Viszont ugyan olyan erosen es ugyan ugy mint eddig.

Mikor fogok erezni rugast? :) tudom vissza sirom meg,hogy nem rugja ki az oldalam,de annyira varom,hogy erosebben rugdaljon.


2014. aug. 13. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 29 hetes vagyok, és nem rugdalózós a babám. Inkább helyezkedik, vonulgat a vízben, de nem rúg nagyokat, sőt olyan igazi rúgást nem is nagyon érzek. Kislány. Lehet ettől is függ.

A barátnőm kisfia már a 20. hét környékén nagyokat rúgott. Nem egyformák a babák sem.

2014. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én meg épp azon aggódom, hogy két hete érzem, hogy rugdos, de pár napja meg csak mocorgást. Rugdosást nem. Remélem, csak befelé van fordulva, vagy ilyesmi.

24hkm

2014. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Erdekes!

Ez is problema lehet?!

2014. aug. 13. 20:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem feltétlenül baj ha csak mocorog. ebben a nagy melegben a babák is lustábbak lehetnek. az a lényeg, hogy mozog.
2014. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mikor lányommal voltam állapotos Én sem éreztem soha rúgást csak nagyon ritkán...inkább kifeszített..teljesen egészséges cserfes kiscsaj. Most fiút várok 35. hétben vagyok és 1x sem rúgta le a vesémet...ugyanúgy mint nővére inkább csak fészkelődik.:)

Persze kedves kérdező a Te babód lehet pár hűt múlva majd kirúgja az oldalad...most még elég pici...ne aggódj:)


Boldog babavárást

2014. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*hét
2014. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :))

Eppen akkorat kaptam a szemeremdombomnal ,hogy begorcsoltem hirtelen!

:)

2014. aug. 13. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!