Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is feszültebb/idegesebb...

Nektek is feszültebb/idegesebb hangulatban telik a 2. terhesség?

Figyelt kérdés

Kislányom lassan 5 éves és mostanában eléggé ki tud borítani. Állandóan 5x rá kell szólni, hogy pakoljon el maga után, vagy öltözzön már fel..stb. stb.

Lehet, hogy csak az ovi szünet miatt, de én eléggé "idegbeteg" lettem, pedig imádom Őt! Mégis kiborít néha, nehezen viselem, hogy nem fogad szót. Közben én 15 hetes terhes vagyok és még véletlenül sem úgy telik a babavárás, mint anno kislányommal. Persze akkor nem volt itthon gyerek, mi is nyugalomban éltünk és más dolgom se volt, csak relaxálni. Na, ez most nem megy, segítségem nincs, csak a párom.

Sokszor kiborulok, vagy már kiabálok, mint a sakál. :( A hormonok szórakoznak vajon velem? Már magamon is ki vagyok akadva. Vajon a kis magzatnak ezzel mennyire ártok?


2014. aug. 14. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is feszültebb vagyok, ami szerintem érthető is. Most már nem csak magunkkal és a várandóssággal kell foglalkoznunk hanem mellette ott a nagyobb gyerek is. Nekem 16 hós a kisfiam, nem könnyű vele.

31 hetes vagyok és most tűnik fel hogy hogy elszaladt az idő, alig figyeltem a terhességemre amit nagyon sajnálok...

2014. aug. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is azt tapasztalom eddig, hogy csak telnek a hetek, elszaladok a kötelező vizsgálatokra, de "befelé" mégsem figyelek! :(
2014. aug. 14. 10:03
 3/14 anonim ***** válasza:

Úgy látom nem vagyok ezzel egyedül.

Nálam is ugyanez a helyzet, sokszor kiborulok, nincs türelmem semmihez .

31hkm

2014. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 holysmoke ***** válasza:
én is így vagyok a lányom 22 hónapos és sokszor kiborít pedig alapjában egy tündér most vagyok még csak a 23héten mi lesz még?
2014. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lányok, azért nyugtassatok már meg, hogy egy-egy ilyen kiborulás nem árt a babának!!?? :( Utána mindig lelkiismeret furdalásom van, mert róla valahogy megfeledkezem, amikor éppen kijön belőlem az "állat". Persze nem kell semmi rosszra gondolni, nem akarom azért úgy lefesteni magam, mintha egy dühöngő őrült lennék, csak talán nehezebben viselem a kislányom hülyeségeit és sokszor kiabálás formájában tudom csak észhez téríteni Őt!
2014. aug. 14. 12:11
 6/14 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.

Hát nem éppen jó, hogy idegeskedünk, mert a magzat is megérzi, de biztos hogy nem lesz semmi baj.

Szedj te is magnéziumot,ha eddig nem szedted és probálj meg türelmesebb lenni, én is próbálok az lenni.

Bár nekem most kicsit könnyebb, mert nálunk megkezdődött az ovi.

Türelem és kitartás!

2014. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

14hetes vagyok, a nagyobb gyermekem 13hós. Próbálok mély levegőt venni, de folyamatosan pattannak az idegeim. Egyedül vagyok, egész nap, férjem 8kor elmegy és este 7-8körül jön haza. Alig várom, hogy vigye fürdeni, addig én fekszem a kanapén :) az a 20perc maga a kánaán :) imádom a fiamat, egész nap éreztetem is vele, de sajnos elkezdte a hiszti korszakot, és ha valamit nem adok oda neki sikít. Aztán a lehető legrosszabbat csinálom, odaadom :) férjem szerint "elkényeztetem, elrontom" ezzel, de b@sszus, hát ez van, így is folyamatosan ki vagyok merülve. Engem az nyugtat meg, hogy mások is végig csinálták már, majd valahogy sikerülni fog.

Amúgy sajnos a terhességemmel abszolút nincs időm foglalkozni,max amikor letettem aludni a fiamat.

2014. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Maximálisan megértelek, ugyanezen megyek át. Lánykám 3 éves, most lesz ovis, míg bölcsi volt legalább az itthoni dolgokat meg tudtam csinálni, de most folyton az ő szórakoztatásáról kell gondoskodnom. Én is gyorsan kiborulok és kiabálok, szegény 20 hetesemre meg alig figyelek. Első terhesség nekem is szuper volt, nem volt más gondom. Sajnos csak remélni tudom, hogy nem ártok a babámnak.
2014. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jesszus, bele sem merek gondolni,mi lesz ha a 3. babámmal leszek várandós.

van két fiam és így,h nem vagyok kismama, simán belőlem is kijön az állat! :)

Kitartás Nektek!!!!

2014. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is kiborulok időnként.A terhesség elején sírtam is sokat mert voltak problémák...

2,5 éves a nagyom 10 hetes vagyok a picivel

2014. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!