Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek 2 ev probalkozas...

Akiknek 2 ev probalkozas utan, vagy meg kesöbb jött össze a baba es nem lombikkal: hogyan jött vegül össze?

Figyelt kérdés
Spontan, mindenfele dieta/hormontorna/Mehpempö/Jonas-naptaras modszer, stb. nelkül, vagy hogyan sikerült?

#baba #terhesség #gyerekvállalás #teherbeesesi modszer
2014. aug. 15. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi nekünk majdnem 3 èv utàn sikerült.Ekkota màr szinte mindenen tùlestem sikertelenül.Elöször megallapitottak h nem àtjàrhatòk a petevezetekek,megvolt az àtjàrhatòsàgi,ami nem jàrt sikerrel majd jött egy kisebb operàciò ezutan ismetlödtek a probalkozasok mindhiába majd jött a hormonteràpia ez is sikertelenül ezt követte az inszeminàciò ami fuccsba ment mert nem jött meg nem birtunk belevàgni.Dokim mondta värjuk meg a következö ciklust ha akkor sem jön meg akkor ö beinditja...nem jött meg.Ugye nagy csalòdàs megint toliko minden.Dokim elküldött vérvételre hogy megkapjam a papirt nem vagyok terhes es meg birja inditani a menstruàciòm,na de a vérvétel egy hatalmas meglepetes lett mert màr 5-6 hetes baba
2014. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Bocsi véletlenül elküldtem begejezés nélkül.Szóval màr babàs voltam :))) el se akartuk hinni a pàrommal.Csodàlatos érzés,és mi hoztuk össze természetes ùton :) bocsi az ekezet kihagyasaert mobilrol vagyok.

22 hetes kislànyos kismama

2014. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
8 év után spontán összejött. Nem figyeltük az időpontot, az ovumat, nem trükköztünk a pózokkal, nem párnáztam fel után a fenekemet, nem csinàltam gyertyaállást. Ez a kislány minden nehézség ellenére nagyon meg akar születni.
2014. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 4 év után jött össze. Már átestem minden orvosi beavatkozáson és 3 vetélésen. Aztán elmentem természetgyógyászhoz és úgy voltunk vele, hogy majd jön, ha akar. Rá fél évre pozitív lett a tesztem. Már lassan 3 éves a lányom.
2014. aug. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első 2 év után Clostilbegyttel,abban a hónapban kezdtem diétázni meg sportolni.

Másodikkal hamarabb mentem dokihoz,Closti nem segített,majd elkezdtem diétázni meg tornázni,mértem a hőmet és terhes lettem.Ő 18 hónap alatt sikerült.

2014. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5,5 év meddőség után, HSG utáni hónapban teherbe estem. Második babával az első próbálkozós hónapban teherbe estem!
2014. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk is 2 év után sikerült.

Túl voltunk már minden vizsgálaton, nekem a hormonok tökéletesek voltak. Páromnál van egy kis spermagond, de az nem okozhatta a sikertelenségeket.

Nagyon nem akartam a HSG-t, de muszáj volt, már csak ez várt ránk. Akkor ért a hideg zuhany: mindkét petevezeték elzáródott, dupla adag kontrasztanyagot fecskendeztek be. Az altatás ellenére rettenetesen fájt, mégsem sikerült megnyitni.

Ez volt áprilisban.

Nagyon kétségbeestem, teljesen lemondtam róla, hogy sikerüljön.

Aztán májusban voltunk először a Kaáliba, 27-én. Akkor épp volt egy 16 mm-es tüszőm. Meg is örültem, hogy legalább ez rendben van. :)

Szépen intéztük a papírokat, orvosi vizsgálatokat, mindent, amire még szükség volt.

Aztán jött a júniusi vérzésem ideje, vagyis jött volna, mert nem jelentkezett.

Csináltam egy tesztet, pozitív lett! :) Életem legszebb napja! :)

Valószínű a vizsgálat után mégis megnyílt a petevezeték, és a rákövetkező hónapban sikerült is. :)

Egyébként nyilván nem csináltunk semmi extrát abban a hónapban. Nem hőmérőztem, nem csináltam gyertyaállást, semmi. (nem is lett volna miért, hiszen meddő voltam)

Már 12+5 hetes a kincsem. :)

Jó hosszúra sikeredett. :)

2014. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
7év után jött a baba. úgy voltunk vele hogy ha jönni akar akkor jön. orvoshoz nem mentünk de most már bánom mert lehet előbb jött volna. na de most majd a 2. nál ha nem jön össze 1éven belül.
2014. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 12 éves nővérem, és anyáék 10 évig próbálkoztak, már fel akarták adni, de jöttem én :D
2016. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: nem 12 éves, 12 évvel idősebb
2016. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!