Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondjam el a férjemnek,...

Mikor mondjam el a férjemnek, hogy babánk lesz?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok, nem tervezett baba. A férjem nagymamája három hete elhunyt. Most nem tudom, hogy mikor tudnám elmondani a férjemnek, mert azt nem akarom, hogy akkor vegye észre amikor már pocakom van.. Bár lehet az lenne a legjobb. Nehéz helyzet, nagyon közel álltak egymáshoz a nagyival, és most borzasztóan szomorú :( Szóval azt se szeretném ha nem tudná meggyászolni, meg azt se, ha a gyerekünk születését egy ilyen szomorú eseményhez kötné
2014. aug. 17. 07:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minél előbb! 9 hetesről már tudnia kell!
2014. aug. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Haat mar illő lett volna..... Ha nem tervezett terhesség, akkor a velemenyet se ártana kikérni. Bar te nyilvan csak közlöd vele, hogy "Pisti terhes vagyok es megtartom" . Meg ma mondd el neki, ne húzd tovább az időt. Igy is készülj fel ra, hogy nem fog meg dicserni, amiért ennI ideig húztad.,,,
2014. aug. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Amennyiben vallásos, akkor mondhatod neki, hogy a nagymama küldött nektek valakit nektek maga heylett.
2014. aug. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
3-as hoz csatlakozva, ha nem vallásos, akkor is lehet mondani, hogy a természet adott egy új életet a nagymama helyett.
2014. aug. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Én annak idején a halvány tesztnél hajnalban felébresztettem, hogy az a csík tényleg csík, vagy csak odaképzelem? :)


9 hetesen már tudnia kellene! Ha nem is tervezett, ha örülne neki, lehet némi vigaszt is nyújt neki, és örülne a jó hírnek.


Nemrég vesztettem el a szüleimet, és ha tényleg olyan közel állt a nagymamájához, akkor kijelenthetem, ha akkor akarod neki megmondani, amikor már nem szomorkodik miatta, akkor nem csak hogy látszódni fog, de meg is szülsz addigra :S.

2014. aug. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
pont erre van szüksége, higy a mama halála mellett a felesége is titkolózzon :(
2014. aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki minél előbb! Gyerektémában mi a véleménye? Szoktatok beszélgetni róla, szeretnétek-e majd...? Nem ismerem a kapcsolatotokat meg semmit, de azt hiszem most a férjed jó hírként fogja megélni. Ne várj tovább, mert a gyász és a fájdalom soká fog tartani, addigra a baba már meg is születik!


24/N

2014. aug. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal rosszabb ha később tudja meg, már így is késő szerintem, bár nem tudom te mikor tudtad meg, mert ha múlt héten akkor azért nem olyan vészes. Én azonnal ahogy megcsináltam a tesztet megmondtam, de tervezett baba volt, vártuk nagyon és nem volt ilyen tragikus esemény szerencsére nálunk. De akkor is azt mondom, minél előbb mond meg, állj elé és mond meg. Lehet most nagyon összejött minden, de lehet a sors nem véletlenül adott nektek ebben a helyzetben egy kisbabát.....
2014. aug. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Még ma, eddig sem kellett volna titkolnod, azt nem tudom, hogy örömmel fogadja-e a hírt majd, vagy még várni szeretett volna a babával? Ha örülne a hírnek, akkor talán jót is tesz majd neki ebben a szomorú időszakban.
2014. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez már ez is sok, hogy eddig nem mondtad el!

Feltétlen mondd el neki 1-2 napon belül, mert ebből nagy sértődés lesz!

2014. aug. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!