Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor erdemes elmennem 3D...

Mikor erdemes elmennem 3D ultrahangra? 23h kismama/tobbi lent/

Figyelt kérdés
Arra gondoltam h a 24.hetben elmegyek,fokepp a baba neme erdekel.Igaz kislanyt mondott a doki de mivel mar vettem is par rozsaszin dolgot es ahogy ismerem magam meg fogok is ezert jo lenne biztosra menni.Mikor a fiamat mondtak a 21.hetben teljesen biztos voltam benne es az is lett.De most annyira vagyom kislanyra h felek beleelem magam es aztan megsem az.24 heten mar az arcocskajarol is lehet szebb kepet csinalni?vagy meg tul sovanyka?
2014. aug. 21. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Kisfiammal a 24. héten voltunk 3D-n, azt mondják hogy ez a hét a tökéletes, talán a 28. hétig bezárólag. Kisfiamnak szépen látszott az arca, nem volt vékony, és a fütyijét is megmutatta a doki.
2014. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg soványka lesz. En is akkor akartam menni, mert mellsofali lepény miatt féltem, hogy nagyon takarja a babát. És ahova bejelentkeztem ott a 27.dik hetet javasolták, ezert akkor fogok menni. Ez jövő héten lesz.

Azt mondtak, hogy 3 het alatt is sokat változik. Szerintem te is varj ha tudsz 3-4hetet

2014. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak olyan turelmetlen vagyok.3 hetet nem birok ki ugy h nevegyek semmit a kicsinek es hat nem epp bezst es fehereket akarok venni :-D
2014. aug. 21. 10:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 26 hetesen voltam és még akkor is elég soványka volt, pedig az enyém nagyobb az átlagnál. Ha most mennék, akkor megvárnám a 28 hetet.
2014. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én a 25. héten voltam nem volt soványka szépen látszódott minden az arca is szépen kivehető volt.

nekem a doki azt mondta a 24-32 hét körött érdemes menni minden szépen látszódik és ilyenkor amúgy sincs kötelező u.h.

2014. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 26 héten voltam, a szonográfus innentől javasolta.
2014. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!