Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrbe ultrahangra szeretnék...

Győrbe ultrahangra szeretnék menni. Hova érdemes? Kórházba vagy magándokihoz? 22 hetes kismama

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia milyen ultrahangra szeretnel..a kötelezőn gondolom már túl vagy.4d re?arra én csak kizárólag a kyncs kft ajanlom nagyon profi a gépük!viszont a 4d ultrahang 26.hét után mutat szép kepet már teljesen kivehető a kis pofi:))én is 22 hetes vagyok akkor megyek majd,de voltam már a kyncsbe 12heten genetikai ultrahangon és nagyon megvagyok velük elégedve,akkor is kaptam 4d képet:))baratnőm is náluk volt 4d is és a baba ugyan úgy nézett ki mikor kibújt mint azokon a képeken:)
2014. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

3 vagy 4 d re szeretnék menni.20 hetesen voltam s lecsúsztam a fotorol!nem mondták,hogy hol kel csekket kérni s ezt is a váróba tudtam meg.12 hetesre a volt doki el sem küldött.szeretnék a babáról felvételt.nekem sima kép is jó.valami elérhetőséget kaphatok?s milyen árba vannak ezek?

22 h

2014. aug. 6. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat a kyncsbe 4d van ami viszont tényleg csak 26 het után éri meg..elhiszem,h rossz,h most nem kaptál képet de én még varnék vele..15.000 korul van, de megéri babamozi igazabol képet es dvd-t is kapsz!magánorvoshoz jársz?ha igen és van ultrahangja akkor minden alkalommal megnéz uh-val és kérhetsz képet is pendrivera..mindenesetre nézd meg a kyncs honlapjat fent vannak a lehetőségek,és a telefonszàm is..ha nem találod akkor irj aztan elküldöm:)
2014. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!