Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnézium vérnyomásra? Lent...

Magnézium vérnyomásra? Lent magyarazat

Figyelt kérdés
135/85 a vernyomasom dokim mondta szedjek reggel este magneziumot ,de 35. hetben vagyok es ilyenkor mar el kene hagyni?ultrahang szerint 1,5 hettel nagyobb a babom.mondta is a doki ha kivarja a termint nagy baba lessz!felek hogy nehezen fogok szulni ha szedem a magneziumot
2014. aug. 21. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Az idegeidre talán jó, na de a vérnyomásodat valóban nem fogja rendben tartani. Hagyományosan a betöltött 36. héttől szokták elhagyatni, úgyhogy ha téged megnyugtat még egy pár napig szedheted. Aztán tényleg ne!
2014. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Idegeimmel semmi problema :) ,azt mondta csokkenti a vernyomast a magnézium!
2014. aug. 21. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Szép is lenne. :)
2014. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem stressztől volt magas a vérnyomásom, vagyis ha kórházban voltam nst-n, vagy megláttam a dokim (fehérköpeny szindróma), akkor ment fel a vérnyomásom. Nekem is javasolták a magnéziumot és citromfű teát. Én napi kb. 500 mg magnéziumot szedtem. És nem is hagytam abba, azt mondták, hogy ez nem az a mennyiség, ami gondot okozna a szülésnél. 39+3 naposan szültem, nagyon gyorsan és könnyen, minden gond nélkül.
2014. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jaaaaj neis mondd a dokinal mindig magasabb a vernyomasom mint ithol ,pedig nyugtatom magam. :) dehat mindig hozza teszi ha feljebb megy be kell fekudnom es mar vegem is van :)
2014. aug. 21. 19:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém volt, mert a dokim elfogadta az itthon vezetett vérnyomás naplómat, és nem fektetett be, pedig nekem rendszeresen 150-160 volt a vérnyomásom. De tudta az okát, így nem idegesített befektetéssel. Inkább a szülésznőm kardoskodott a befekvés mellett, de mondta a dokim, hogy azzal többet ártana mint használna, így nem erőltette.

Kitartást!

2014. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vérnyomást nem csökkenti szerintem a magnézium max megnyugtat.

Szedheted nyugodtan a terhesség végéig,én addig szedtem,a szülést nem akadályozza meg.Ha nem óriás bébim lett volna pár óra alatt megszülöm.

2014. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindannyian tudjuk hogy a magnézium izomlazító, mivel a szív is egy izom ezért lehet benne valami! Nem gondoljátok??? [link]

Bár mondjuk tény, hogy a 35. hét után a 36. héttől érdemes elhanyi a magnéziumot! 35. hkm

2014. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom a vlaszokat!merem napjaban tobbszor de mar ettol is ideges vagyok meg aggodok hogy na most mennyi lessz :138/89 volt az elobb waaaaaa
2014. aug. 22. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!