Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek már berepedezett a...

Akinek már berepedezett a bőre terhesség előtt ( hizastol/fogyástól/gyors növéstől) terhesen tovább repedt, sokkal durvább lett?

Figyelt kérdés
23 hetes kismama vagyok,hasamon van 3-4 fehér kb 2 cm stria,reménykedek benne,hogy nem fog nagyon eldurvulni...
2014. aug. 21. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a meglévő csíkjaim sem lettek rosszabbak és újabbak sem keletkeztek, pedig óriási hasam volt.
2014. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jaj de jò neked!Nagyon remènykedem,h nekem sem lesz több és hogy ez se reped tovàbb.Kenegetem reggel-este a 8 hét óta.Na de mèg van jò pàr hetem...
2014. aug. 21. 19:23
 3/12 anonim ***** válasza:
előzővel 8. hettől kenegettem, a 16. héttől durvan vörös csikok repedeztek rajtam mindenhol...most a 30. héten vettem észre a 2. babával hogy a fehér csikok 3-4 helyen tovabbrepedtek vörösödnek...kiszamithatatlan.ismerőseim között volt duci csik nelkül, vekony aki a 36. héten repedt ki...
2014. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tele van a combom, csípőm, még a térdem is kamaszkori csíkokkal, de terhesség alatt nem lett új, hasamon sem, kentem dm-es olajjal.
2014. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez jò hír számomra,mert úgy gondoltam h akinek már volt az biztos tovább repedt...Eddig nekem semmi vàltozás,hirtelen növéstől van amim van.Remèlem másik nem lesz,de mèg annyi időm van,bármi lehet a vègère...
2014. aug. 21. 20:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Tinikoromban szétszakadt a derekamon és a mellemem a bőr (nagyon), rettegtem, hogy mi lesz terhesen. Egy db. csíkom se lett, kentem mondjuk nagyon az első perctől (Palmer's és Chicco krémekkel)
2014. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem hízástól volt és nem durvult el, nem is lett új. Bár "csak 3,5kg-ot híztam (szóval igazából valamennyit fogytam) terhesség alatt, a pocakom mégis elég nagy volt. Olajoztam a 12. héttől.
2014. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
wow...én már 3 kilòt hiztam a 23 hétre,mèg egy pici és lekörözlek :)
2014. aug. 21. 21:12
 9/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: én 3 kilonal jarok 30 hetesen, egy egesz terhesseg alatt 3 kilo???azt meg hogy?cukordietaval max....
2014. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hàt figyu...30 hetesen is szinte semmi az a 3 kiló! :)
2014. aug. 21. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!