Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Mennyi igaz ebből?

S. O. S. Mennyi igaz ebből?

Figyelt kérdés

Barátnőm azt mondta, hogy lényegtelen ha valaki menstruál attól lehet valaki terhes. Hisz Az esetek 1-2 %-ánál előfordul a menstruáció és nem veszi észre a terhességet.



A történetem a következő:

Kiszakadt a gumi, és most félek, hogy terhes lehetek mivel nem vettük észre. Szombat óta végig görcsöltem, éreztem hasszurkálást is ( bár mensi alatt szoktam érezni szurkálás félét.) Tegnap előtt volt egy kis barnázás minimális vérrel. Majd Tegnap ismét nagyon minimális vér. Azóta semmi.


Terhes lehetek?

Vélemények?

Nyugtassatok meg kérlek!Barátnőm telebeszélte a fejem..



2014. aug. 21. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Most kellene megjönnie?

Csinálj tesztet,az megnyugtat (vagy nem).Mi innen nem tudjuk....

2014. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ma kellett volna megjönni-e de tegnap előtt volt egy kisbarnázás minimális vérrel. Tegnap is egy minimális vér és azóta semmi pedig 5 napos szokott lenni és ilyen sose volt. Ezért most megijedtem amit barátnőm mondott, hogy ettől még lehetek terhes.
2014. aug. 21. 21:05
 3/10 anonim ***** válasza:

igen sajnos van esélye, hogy terhes lehetsz, szóval legjobb ha holnap veszel egy tesztet... és ahogy az első írta "vagy megnyugszol... vagy nem..."

hány éves vagy?

2014. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy jó meleg/forró fürdőt. Nekem is sokszor van az hogy egy kicsit barnázik vagy mint ha nem lenne semmi menstruáció előtt 2-3 napig, és mikor megunom ezt (nem szeretek egy hétig menstruálni mert szórakozik velem a testem) veszek egy jó forró fürdőt mert attól kitágulnak az erek.
2014. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

20 vagyok!

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2014. aug. 21. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:

csak ha esetleg terhes és forró fürdőt vesz az nem biztos h. olyan jó ötlet akár baj is lehet belőle..

inkább tesztelj reggel!

2014. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vettétek észre, hogy kiszakadt, akkor honnan tudod, hogy kiszakadt?? :) De komolyan.... Amúgy igen, lehetsz terhes, ugyanis ez a kevés vérezgetés és görcs beágyazódás jele is lehet.
2014. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mikor kivette láttuk, hogy kiszakadt...Mivel mindig megnézzük...
2014. aug. 21. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
erre találták ki a sürgősségi tablettát....mi is jártunk igy...bevettem a tablettát oszt csókolom!20 évesen csak hallottatok már erről?!
2014. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mikor szakadt ki? két héttel az eset után már tesztelhetsz, addig meg reménykedj :O


nekem aktus után 5 nappal volt hasszurkálás, ha baj is történt, ennél előbb nem nagyon érezhetsz semmit.

2014. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!