Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok. Második...

28 hetes vagyok. Második napja arra kelek, hogy alig bírok megmozdulni. Derék és csípőfájdalom, de nagyon. Régen is volt ilyen. A babára ugye nincs veszéllyel?

Figyelt kérdés

Volt már lumbágóm és tudom hogy ez az. Másnak is volt terhesség alatt? Kedden megyek dokihoz. Valaki tud valamilyen házi praktikát amivel enyhíteni lehet? Ugye a kisbabámra nincs hatással?

Köszi a válaszokat!


2014. aug. 22. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Èn 29 hetes vagyok, szintèn ez a problèmám 2 napja. Jövõ hèt csütörtökön megyek dokihoz. Ma kicsit jobban keltem, nem fàj mèg, de tegnap..... Azt lehet tenni, h pihensz. Szerintem a frontok teszik.
2014. aug. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok és ugyanez, nagyon tud fájni a derekam.
2014. aug. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Katasztrófa csajok! Ugye elvileg ez egy izületi gyulladás és nem tudom terjedhet-e másra is. Szerintem fel fogom hívni a dokim. Most akkor vajon ne is tornázzak? Kismama tornázok az eleje óta...
2014. aug. 22. 07:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Húú, emlékszem. Eljött az idő, amikor séta közben egy időre mozdulatlanná kellett vállnom. Nekem az segített, hogy nagyon puhán aludtam.
2014. aug. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!